Yazar : gelincik çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Gülben Ergen Mahsuscuktan şarkısının sözleri

Gülben ergen mahsuscuktan şarkısının sözü
    gülben ergen mahsuscuktan sözleri
    gülben ergen mahsuscuktan şarkı sözü

gülben ergen mahsuscuktan şarkı sözleri

Gördüğüm anda ayaklarımı yerden kestin
    bu yüzden ben seni aklım beş karış havalarda sevdim
    gördüğüm anda ayaklarımı yerden kestin
    bu yüzden ben seni aşkım beş karış havalarda sevdim

Sırf seni görmek için ne geceler ne rüyalar eskittim
    yoksa sen beni mahsuscuktan mı sevdin
    sırf seni öyle çağırmak için ne çığlıklar eskittim
    yoksa sen beni mahsuscuktan mı sevdin

Ben sana baka baka çiçekler açtım ya
    dilekler astım durdum kendi damlarıma
    ben sana doya doya doyamadım asla
    eriyip küle döndüm sonunda yana yana

PAYLAŞ

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

gülben ergen ben seni aklım 5 karış havalarda sevdim gülben ergen aklım beş karış havada sırf seni görmek için ne geceler ne rüyalar eskittim gülben ergen aklım beş karış havalarda sevdim gülben ergen aklım beş karış mahsuscuktan sözleri gülben ergen mahsuscuktan şarkı sözü ben sana baka baka cicekler actim ya kelebekler gülben ergen ben seni aklım beş karış havalarda sevdim gülben ergen bu yüzden aklım 5 karış sırf seni görmek için ne rüyalar şarkı sözü gülben ergen masuscuktan sözleri gulben ergen ben sana sozlerı gülben ergen mahsuscuktan mı sevdin sözleri ben sana baka baka çieçekler açtım

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz