1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Ayşen Gruda Kaç Yaşında ?

  Ayşen Gruda Kimdir ? , Sinemaya Ne Zaman Başlamıştır ? ,
  Ayşen Gruda Kaç Yaşında ? ,
  Ayşen Gruda Hayatı Fotoğrafları ,

  Ayşen Gruda, 30 Kasım 1945'te istanbul'da doğdu. Komedi yeteneği, çocuk yaşta Yeşilköy'deki evlerinde Ermeni komşularının taklidini yaparken ailesi tarafından keşfedildi. Kardeşi Ayben Erman ve Ayten Erman da kendisi gibi oyuncu olacaktı. Televizyon için yaptığı skeçlerden birinde canlandırdığı "Domates Güzeli Nahide Şerbet" karakterinden sonra lakabı "Domates Güzeli" olarak kaldı.
  Ayşen Gruda, "Mum Söndü", "Deve Kuşu Kabare", "Hababam Sınıfı Müzikali", "Yedi Kocalı Hürmüz" gibi kabare ve müzikallerde yer aldı. Tiyatronun yanıda birçok televizyon programında skeçlerde ve dizilerde oyunculuk yaptı. Sinemada "Tosun Paşa", "Süt Kardeşler", "Şabanoğlu Şaban", "Hababan Sınıfı", "Neşeli Günler" gibi birçok klasikleşmiş Türk sineması örneklerinde oynadı.

  1975 yılından beri 40'dan fazla filmde rol alan sanatçının en son rol aldığı sinema yapımı "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" adlı yapım oldu.

  Ödüllerinden Bazıları
  2006: 11.Sadri Alışık Ödülleri - En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

  Ayşen Gruda Kaç Yaşında ?

  Ayşen Gruda Kaç Yaşında ?

  Ayşen Gruda Kaç Yaşında ?

  Ayşen Gruda Kaç Yaşında ?


  alıntı

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  63 yaşında, zaman ne hızlı geçiyor dimi


 3. #3

  Yazar : Maide çevrimdışı

  Ayşen Gruda ekranlarda artık hiç görünmüyor


 4. #4

  Yazar : Misafir

  67 olcak 2012 de ama sen 2011 de 63 diyorsunn


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Ayşen Gruda Kaç Yaşında ?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Ayşen Gruda Kaç Yaşında ?

ayşen gruda kaç yaşında aysen gruda kac yasinda ayşen gruda kaç doğumlu ayşen gruda biyografi aysen gruda kac dogumlu ayşen guruda kaç yaşında aysen guruda kac yasinda ayşen gruda kac yasinda ayşen gruda ve kardeşleri ayşen gruda ayşen gruda hayatı aysen gruda kimdir ayşen gruda kimdir yılmaz gruda kaç yaşında ayşen gruda kaç kardeş

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz