Yazar :
    ada
    ada çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Büyük Abdest Yapmanın Anlamı

Rüyada büyük abdest ne anlama gelir
    Rüyada Büyük Abdest Yapmak ne demek
    Rüyada büyük abdest görmek

Rüyada büyük abdest görmek sık görülen bir rüya çeşididir.

Ruyada büyük abdest görmek : erkek için iş hayatıyla ilgili bir yeniliğe işarettir.

Bazı büyük yorumculara göre bu çok iyi bir rüyadır; bolluk, rahat, sağlık demektir

Diğer grup yorumculara göre ruyada büyük abdest görmek veya kendi büyük abdestini görmek ; hastalık, insanlardan çıkar sağlamak, haram mal olarak yorumlanmaktadır

Rüyada pislik görmek, pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçecegine işaret eder,
    Ruyada at pisliği görmek, kisa bir yolculuga çıkacagınıza işaret eder,
    Rüyada kuş pisliği görmek : bir haber alacağınıza
    Ruyada bir kuşun üzerinize pislediğini görmek : bir kısmetin habercisidir
    Ruyada pisligin bir yerinize bulaştığını görmek, manasız ve faydasız islerle zaman harcadığığnıza delalet eder.
    Rüyada kaka görmek : hayat boyu sürecek bir sağlığa,
    Ruyada dışkı görmek : hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borcu varsa borçtan kurtulmaya
    Ruyada insan pisliği görmek iş hayatında itibarınızın artacağına,
    Ruyada tuvalet görmek : erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve sağlıklı bir yaşama işaret eder,

PAYLAŞ

Yazar : açelya çevrimdışı

Bu tür riya ne zaman görsem hayatımda güzel şeyler oluyor

Yazar : Şaban çevrimdışı

ben bugune kadar hıç gormedım

Yazar : Misafir

ben bu aralar sıçtım

Yazar : Naime çevrimdışı

ben daha dün gördüm böyle bir rüya ama hayra yordum Rüyada Büyük Abdest Yapmanın Anlamı

Hyrlisi olsn Rüyada Büyük Abdest Yapmanın Anlamı

iyi dielim iyi olsun

gördüm hayırlısı olsun bakalımRüyada Büyük Abdest Yapmanın Anlamı

Yazar : Sinel çevrimdışı

Rüydaki büyük abdest iyiye işaret

hayırdır ve çok güzel haberlere işarettir

haydi bakalim, bizde hayra yoralim

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 4 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.25 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

rüyada kaka yapmak rüyada tuvaletini yapmak rüyada tuvalet yapmak rüyada büyük abdest yapmak rüyada dişkilamak rüyada büyük abdestini yapmak ruyada kaka yapmak rüyada bokunu yapmak rüyada kendi pisliğini görmek rüyada büyük tuvaletini yapmak rüyada büyük abdest görmek ruyada tuvaletini yapmak rüyada bok yapmak rüyada kendi bokunu görmek rüyada sıçtığını görmek

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz