1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

  Rüyada sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek ,
  Rüyada Eşinizle cinsel ilişkiye girmek ,
  Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmenin anlamı ,
  Rüyada cinsel ilişki ne anlama gelir ,


  Eğer rüyanızda cinsel ilişkiye girdiğiniz kişi sevgiliniz ya da eşiniz ise hayallerinize kavuşacağınıza, ama eğer tanımadığınız bir kişi ile cinsel birliktelik yaşıyorsanız bu durum itibarınızın sarsılacağına işarettir.
  Rüyayı gören kişi bir erkekse ve kendini bir kadınla ilişkiye girerken görüyorsa isteklerine kavuşup işinde yükselecektir. Eğer bir kadın rüyasında bir erkekle ilişkiye giriyorsa bu onun mutsuz bir dönem yaşayacağına işarettir.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Belki de cinsel ihtiyaç nedeni ile bu Rüyayı görmüş olabilir yada bilinç altı nedeni ile hiç tanımadığı biri ise o zaman yoruma katılabilirim.


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek rüyada ilişkiye girmek rüyada cinsel ilişkiye girmek rüyada sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek rüyada cinsel ilişkiye girmek günahmı rüyada sevgiliyle ilişkiye girdiğini görmek rüyada sevdiğinle ilişkiye girmek rüyada sevdiğinle cinsel ilişkiye girmek rüyada ilişkiye girmek günahmı rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek ne anlama gelir rüyada sevgilisiyle ilişkiye girmek ruyada sevgiliyle iliskiye girmek sevgiliyle ilişkiye girmek günahmı ruyada iliskiye girmek rüyada sevgilisiyle iliskiye girmek

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz