1. #1

  Yazar : Rüya çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Neye İşarettir  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Nedemektir,
  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir,

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Neye İşarettir

  Rüyasinda hamile oldugunu görenin malı artar.
  Karisinin hamile oldugunu gören, dünya mallarindan bir sey ister. Hamilelik gerek erkek ve gerek kadin için her durumda hayirlidir. Hayvanlardan birinin hamile oldugunu görmek hayir ve menfaattir.

  Bir baska rivayete göre de: Rüyada hamile oldugunu gören kadinin, malinin artmasina, övülmeye, izzet ve serefe nail olmaya isaret eder. Erkegin, kendisini hamile oldugunu görmesi, insanlardan gizledigi ve ortaya çikmasindan korkulari agir bir üzüntü ve kedere isaret eder.

  Hamilelik, gerek erkek gerek disi olsun, rüyayi gören kimse için dünyaca olan fazlaliga isaret eder. Rüyada hamile kadini görmek, üzüntü ve kedere ve gizli islere isaret eder. Erkeklerin hamileligi, alim için ilminin fazlaligina, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacagi bir seyi yapmasina isaret eder. Bazen de erkegin hamileligi, onun üzüntü ve kedere düsmesine isaret eder.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  bayanlar iyi okumalı yazıyı


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Neye İşarettir

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 13 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.77 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Neye İşarettir

rüyada kendini hamile görmek rüyada hamile olduğunu görmek rüyada hamile olmak rüyada kendini hamile görmek neye işarettir rüyada hamile olduğunu görmek neye işarettir rüyada kendini hamile görmek neye yorumlanır ruyada hamile oldugunu gormek rüyada hamile olduğunu öğrenmek ruyada hamile olmak ruyada kendini hamile gormek rüyada hamile oldugunu görmek rüyada hamile olmak neye işarettir ruyada hamile olduğunu görmek rüyada hamilelik görmek neye işarettir rüyada hamile olmak ne anlama gelir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz