Yazar : Rüya çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Birinin Elini Tutmasının Anlamı

Rüyada birinin elini tuttuğunu görmek nedir,
    Rüyada birinin elini tutması ne anlama gelir
    Rüyada Birinin Elini Tutmak neye işarettir

Rüyada Birinin Elini Tutmak :Musafaha yapmak haklı ve hayırlı olan tarafı tutmaya, alış veriş yapmaya, faydalı şeylere, günahlardan arınmaya, bağa gelen bir musibetten kurtularak iş ve düzeninin yeniden yararlı hale gelmesine delalet eder.

PAYLAŞ

Yazar : pepe çevrimdışı

Allah rüyasında herkese birinin elini tuttuğunu göstersin hayırlı bir rüya

Yazar : MikaKatia

amin bnde gördüm baska bi sitede sevdiğinin elini tutmanın anlamını;sevdiğin kişiyle beraber olup mutlu günler göreceğimin tabiri vardı.Sevindm Rüyada Birinin Elini Tutmasının Anlamı Allah herkese nasip etsn

Yazar : pepe çevrimdışı

Alışveriş yapmak mı dediniz bayılırımRüyada Birinin Elini Tutmasının Anlamı))))

Yazar : Misafir

güzell.d.d.d.d.d. sevgilim elimi tuttu

Yazar : Elma çevrimdışı

iyi neyseki anlamı kötü değilmişşş

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

Bnde görmüştüm böyle bir rüya

Yazar : taha

sevdiğim kişi inş beni benim onu sevdiğim kadar oda beni sever

Yazar : Şuşu çevrimdışı

Allah rüyalarımızı hayra çıkarsın

Yazar : Misafir

bene sevdiğim oğlanın benim elimi tuttuğunu gördüm ama sevgili değiliz bunun yorumuda aynı mı ?

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

rüyada birinin elini tutmak rüyada el tutmak rüyada bir erkeğin elini tutmak rüyada elini tutmak rüyada birinin elini tutması rüyada elinden tutmak rüyada bir kızın elini tutmak rüyada sevdiğinin elini tutmak rüyada erkek eli tutmak rüyada bir erkeğin elini tutması rüyada birinin elini tuttuğunu görmek rüyada birinin elinden tutmak ruyada el tutmak rüyada el tutmak ne demek rüyada erkeğin elini tutmak

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz