1. #1

  Yazar : Rüya çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada Eşini Aldatmanın Tabiri  Rüyada Eşini Aldattığını Görnek
  Rüyada Eşini Aldatmanın açıklaması
  Rüyada Eşini Aldatmanın anlamı

  Rüyada Eşini Aldatmak ; Rüyada bir başka kadın ile yakınlaştığınızı, seviştiğinizi, cinsel ilişkiye girdiğinizi görmeniz eşinize ya da sevgilinize karşı bir vicdan muhasebesine girmenizi gerektirmez. Rüyada aldatmak ya da zina yapmak gerçek bir aldatma anlamına gelmez, bu yalnızca zihninizin size bir oyunudur. Bu tür rüyalar, böyle bir niyetiniz olması durumunda, ya da mesela evli olmamanız durumunda, başka biri ile birlikte olmanız durumunda neler olacağına, neler hissedeceğinize dair bilinçaltından gelen mesajlardır. Herkes bu tür rüyalar görür ve bu rüyalar kimi zaman gizli duygularınızın bir kontrol vanası olma işlevini taşır. Hatta iyi yanları dahi vardır; duygularınızın açığa çıkmasına yardımcı olurlar. gerçek yaşamda daha sonra üzüntü duyacağınız şeyler yapmanızın önüne geçerler. Eğer bu tip rüyalar sık sık tekrar ediyorsa ve bu sizde suçluluk hissi yaratıyorsa neden eşiniz ve sevgiliniz ile bu konuyu paylaşmıyorsunuz? Belki onun da benzer rüyalar gördüğünü öğreneceksiniz. Bunda yanlış birşey yok ve birçok mutlu çiftin başkalarıyla da yakınlaştığı bilinir. Uyku halindeki bilinciniz gerçek hayattakinden daha özgürdür ve size gerçekte zararı dokunmayacak doğal deneyimler yaşama olanağı sunar.
  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : aysima çevrimdışı

  Allah öyle bir şeyi ne gerçekte versin nede rüyada göstersin


 3. #3

  Yazar : Misafir

  rüyada başka biriyle sevgili olmann anlamı nedir


 4. #4

  Yazar : Misafir

  Ruyam

  simdi uyandim ve hala ruyanin etkisindeyim ruyamda esimi en yakin arkadasiyla aldatiyordm.ve o adamin da esi ve 3 cocugu varmis nasil bole bi ruya gordm dusunmesi bile cok kotu esimi cok seviyorm Allahim hayra cevrsin..


 5. #5

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Ya bilinç altında bunu istiyorsa ve bu rüyasına girmişse her şey yorum üzerine olmaz kişinin bu konuda ki alt düşüncesi de önemli.


 6. #6

  Yazar : asi1 çevrimdışı

  Allah rüyada da gerçek hayatta da o çok aldatıcı şeytanın izinden bizleri götürmesin.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Rüyada Eşini Aldatmanın Tabiri

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.50 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Rüyada Eşini Aldatmanın Tabiri

rüyada eşini aldatmak rüyada kadının kocasını aldatması rüyada eşin aldatması rüyada kocanın karısını aldatması ruyada erkegin esini aldatmasi rüyada erkeğin kadını aldatması rüyada eşinin aldatması rüyada kadının aldatması rüyada kocanın aldatması rüyada eşini aldatmak ne demek rüyada kadının erkeği aldatması rüyada kocayı aldatmak rüyada kocanın karısını aldatması ne demek rüyada erkeğin karısını aldatması rüyada eşini aldatan kadın

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz