Yazar : Rüya çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Birini Bıçaklamak Nedir?

Rüyada Birini Bıçakladığı görmek
    Rüyada Birini Bıçaklamak ne demek
    Rüyada Birini Bıçaklamak ne anlama geliyor

Rüyasında birini bıçaladığını görmenin tabiri:

Şahıs birisini bıçaklıyorsa; bıçaklayan kişinin bıçakladığı kişiyi asabi, hain, kıskanç şe’nlerde olarak üzeceğine ve gönlünü yaralayacağına işaret eder.
    Rüyada arkadan bıçaklamak ise, bıçaklanan kişinin bıçaklayan kişi tarafından ihanete uğrayacağı, iftiraya maruz bırakılacağı veya bıçaklanan kişinin haberi olmadan ona karşı kızıldığına işaret edebilir.
    rüyada birisini bıçakladığını görmek bekar kişiler için kısmetinin açılacağının ve evleneceği anlamına gelir. Şu aralar sana dost gibi davranmak istiyen ama senin kötülüğünü isteyen kişilerden kendini korumalısın.

PAYLAŞ

Yazar : Şaban çevrimdışı

iyi birşey olmasa gerek

Yazar : Murat çevrimdışı

Ne rüyamda birini bıçakladığını görmek isterim nede tersini..

Yazar : Sinel çevrimdışı

Kan varsa rüyada zaten rüya bozulur.

Yazar : yiğido

rüyamda 3-5 keredir birini bıçakla doğruyorum. kan hatırlamıyorum ama gözlerini karnını deşiyorum buçakla. kişileri tanıımıyorum. sebep ne onuda bilmiyorum. ama vahşice bıçaklıyorum. bu ne demektir sizce?

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.67 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

rüyada adam bıçaklamak rüyada birini bıçaklamak ruyada adam bicaklamak ruyada adam bıçaklamak rüyada bıçaklamak ruyada birini bicaklamak rüyada arkadaşını bıçaklamak rüyada adam bıçaklamak ne anlama gelir rüyada adam biçaklamak rüyada birisini bıçaklamak ruyada bicaklamak rüyada insan bıçaklamak rüyada adam bıçaklamak ne demek ruyada bırını bıcaklamak rüyada birini bıçakladığını görmek

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz