Yazar : Rüya çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Birini Dövmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Birini Dövmek Nedir,
    Rüyada Birini Dövmenin Tabiri
    Rüyada Birini Dövmenin Anlamı

Bir ölüyü dövdügünü görmek rüya sahibinin dini kuvvetine borçları varsa yerine getirmeye delalet eder
    Rüyada dövmek dövülen için hayra delalet eder.
    Ancak agaç ile vurmak hayırlı degildir Rüyada bir erkegin sopa ile başına vurması devlet reisinden memnun olmadıgına delalet eder.

Bazı yorumculara göre rüyada dövmek beddua ile tabir olunur Bir kimseyi dövdügünü gören ona beddua eder.

Elleri baglı olan bir kimseyi dövdügünü gören ona kötü sözler söyler ,fakat sonradan söyledigine pişman olur.

Kirmani’ye göre: kırbaçla vurdugunu ve üzerinde dayak izi görülen kimse eger elleri baglı ise ona bir kimse sözle bir zarar verir ve ondan tiksindigini bir sözle işitir Kırbaçsız elle dövüldügünü ve üzerinde dövme izi kaldıgını gören hayra erişir.

PAYLAŞ

Yazar : Şaban çevrimdışı

Rüyada dövmek dövülen için hayra delalet eder.

Yazar : Misafir

acikda kalmis skinti yok :)

Bende en yakın arkadaşımı rüyamda dövdüm

Yazar : Murat çevrimdışı

Demek ki içinizden arkadaşınızı dövmek gelmiş.

Yazar : Taha çevrimdışı

Ben rüyamda kimseyi dövmedim Rüyada Birini Dövmek Ne Anlama Gelir?

Yazar : zeynep Baran

sarkintilik eden adami dövdümRüyada Birini Dövmek Ne Anlama Gelir?nedemek

Yazar : Taha Dürer

Anne kediye tekme atan adamı önce dövdüm sonra yüzünü tırnaklarımla sıktım rüyamda ama herşey normalmiş gibi uyandım sonra bi anlamaı olabilirmi??

Yazar : NAZLI

DÖvmek

ben rüyamda en nefret ettiğim kişiyi yani Kadir'i dövdüm .

Yazar : laylaylom

ben amcamın karısn dövdm ndmek anlmi

ben rüyamda arkadaşm bana sinir bozucu hareketler yaptı bende çenesine bi yumruk geçirdim
    : )

Yazar : oguzhan yusuf kılıç

rüyamda düşmanlarımı yere yatırmış sandalye ile dövüyordum

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.80 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

rüyada birini dövmek rüyada birisini dövmek ruyada birini dovmek rüyada birini dövmek ne anlama gelir rüyada adam dövmek rüyada kardeşini dövmek rüyada arkadaşını dövmek rüyada birini dövmek nedir rüyada birini dövdüğünü görmek rüyada düşmanını dövmek rüyada birini dövmek ne demek ruyada birini dövmek ruyada birisini dovmek rüyada adam dövmek ne demek rüyada birini dövmek ne demektir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz