1. #1

  Yazar : Rüya çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada Birini Yıkamak Nedir?  Rüyada Birini Yıkamak Ne Anlama Gelir
  Rüyada Birisini Yıkamak
  Rüyada Birisini Temizlemek


  Birini yıkamak veya biri tarafından yıkanmak, yıkanan kimseyi manen temizlemeye veya onun hakkında güzel düşünceler taşımaya işarettir.
  Birinin yıkanmasında ona yardımcı olduğunu görmek, onu bir meselede temize çıkarmaya işarettir.
  Bir ölüyü yıkamak, onun borcunu ödemeye; ölünün kendi kendini yıkaması, arkada kalan çoluk çocuğunun gam ve kederden kurtulmasına işarettir.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  Birini yıkamak veya biri tarafından yıkanmak, yıkanan kimseyi manen temizlemeye veya onun hakkında güzel düşünceler taşımaya işarettir.


 3. #3

  Yazar : Şuşu çevrimdışı

  her ne kadar gerçekte acı bir olaysa manası çok güzelmiş


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Rüyada Birini Yıkamak Nedir?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Rüyada Birini Yıkamak Nedir?

rüyada birini yıkamak rüyada birini yıkadığını görmek ruyada birini yikamak rüyada birisini yıkamak rüyada birini yıkamak ne demek rüyada başkasını yıkamak rüyada birini yikamak rüyada anneyi yıkamak rüyada birini keselemek rüyada birini yıkamak görmek rüyada birini yıkamak ne anlama gelir ruyada birini yikadigini gormek ruyada birisini yikamak ruyada bırını yıkamak ruyada birini yıkamak

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz