1. #1

  Yazar : Rüya çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada Bi Kızı Dövmek Ne Anlama Gelir?  Rüyada Bir Kadını Dövmek Nedir
  Rüyada Bi Kızı Dövmek ne anlama gelir,
  Rüyada Bi Kızı Dövmenin anlamı

  Rüyada dövmek, döven vasıtası ile dövülenin duyacağı bir habere işaret eder. Ancak ağaç parçasıyla döverse, dövülen için yalandan bir şey vadeder ve onu yerine getirmez.Rüyada dövmek dövüleni ayıplamaya ve ona öğüt vermeye işaret eder.

  Rüyada başkasını dövdügünü görmesi, başkasının kendisini dövdügünü görmesinden kendisi için daha faydalıdır. Bazı tabirciler, rüyada dövmeyi ve kamçı ile vurmayı dövenin, dövülenin terbiye etmesine işaret eder, dediler.Eğer dövülmede kan akmazsa, dövülenin dövenden emin olmasıyla yorumlanabilir.

  Rüyada dövmek, sefere çıkmaktır. Yeri dövdügünü gören kimse,yolculuğa çıkar.Rüyada taşlanmak için bir kuyu kazıldığım gören kimsenin, evli olduğu hal-de zina ettiğim veya zina yapma arzusunda olduğuna işaret eder.Kendisine kırk değnek vurulduğunu gören kimsenin, içki içtiğine, seksen değnek vurulsa namuslu bir kadına iftira ettigine işaret eder.Bir kimse rüyada bir ölü dövdügünü ve ölüyü de sinirlenmiş bir vaziyette görse, o kimsenin günah işlediğine veya işlemek arzusunda bulunduguna işaret eder.Rüyada diri bir kimsenin ölüyü dövmesi, namaz, hacc ve zekat gibi dini meselelerde dirinin dince durumunun kuvvetli olmasıdır.Bazı yorumcular, rüyada bir ölünün kendisini dövdüğünü gören kimse, yapacağı yolculuktan hayra erişmesine işaret eder. Eğer o kimsenin bir şeyi kaybolmuşsa, o şey yine eline geçer.

  Rüyada bir yerini tırmalamaksızın ve agrıtmaksızın bir insanı dövse, eğer kış mevsiminde ise, dövülen için elbiseye, kış mevsiminde de ise dövenin, dövülenin aleyhinde konuşmasına işaret eder.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Misafir

  Aman dayak yemeyelim de sonunda rüyamızın ayağına


 3. #3

  Yazar : Misafir

  İyi bir anlama gelmez.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Rüyada Bi Kızı Dövmek Ne Anlama Gelir?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.50 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Rüyada Bi Kızı Dövmek Ne Anlama Gelir?

rüyada kız dövmek rüyada birini dövmek rüyada kızı dövmek rüyada bir kızı dövmek rüyada kadın dövmek rüyada kızını dövmek ruyada kiz dovmek rüyada bi kızı dövmek rüyada kız kardeşini dövmek ruyada kadin dovmek rüyada kız çocuğu dövmek rüyada kızını dövdüğünü görmek rüyada kızını dövmek ne demektir ruyada kız dovmek rüyada bir kadını dövmek

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz