1. #1

  Yazar : Rüya çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Ne Anlama Gelir?  Rüyada Ayak Tırnak Görmek nedir
  Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Ayak Tırnağı Görmenin Anlamı Nedir?

  Rüyada Ayak Tırnağını Görmenin Manası Nedir?

  Kişinin güç ve kuvvetine, düşmana galip gelmeye; Uzun tırnak mesleği gereği olursa rızka, diğerleri için ayıp ve Kuşura, sünneti terk etmeye, Tırnak kesmek sünnete uymaya yahut borç vermeye, Uzun ve güzel tırnak mala, elbiseye, ziyada güç ve kuvvete, Tırrnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye delalet eder.

  Rüyada tırnak kesmek veya dişlerini tırnağıyla koparmak kötü bir alamettir.

  Rüyada tırnak kesmek kötü bir olaya işarettir. Güzel tırnaklar başarı kazanacağınız işlere gireceğinizi bildirir. Bakımsız tırnaklar, dert ve hastalığa yorumlanır.

  Güzel tırnaklar başarının işaretidir. Bakımsız tırnaklar, sıkıntı ve hastalık anlamına gelir.

  Kişinin kendi çalışması sonucu sahip olduğu değerli şeyler veya paradır.

  Rüyada tirnak görmek alacak veya borçla yorumlanır. Tirnaginin uzadığını görenin borcu artar. Tirnagini kesmek ise borcunun kolaylıkla ödeneceğine işarettir. Tirnaklarıni kestiğini gören keder ve sıkıntıdan kurtulur. Abdulgani Nablusiye göre, rüyada tirnak görmek zaferdir. Tirnagin uzunlugu sanat ve meslegi itibariyla ona muhtaç olan adamlar için rızkta genişlige delalet eder.

  Timaklarınin eksik veya derişinden çıkarilmis yahut kırılmis olduğunu gören kimsenin, servetinin gitmesine ve dünyaca kudret ve kuvvetinin zayiflamasina işarettir. Rüyada timaginin yırtıcı Kuş tırnağı gibi olduğunu gören kimse harpte ise, düşmanına galip gelir. Tirnaklariyla uğraştiğini gören kimse, dünya işlerinde hile yapar ve dünyayi kendi tarafina çeker. Rüyada tirnaginin yok olduğunu görse, iflas eder. Kuvvet ve kudreti azalir.

  Güzel tırnaklar başarının işaretidir. Bakımsız tırnaklar, sıkıntı ve hastalık anlamına gelir. Ayrıca ailenizde bazı gençlerin sorun yaratacağı anlamındadır.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Fıstık çevrimdışı

  İnşallah bu gece rüyamda ayak tırnağı görürüm


 3. #3

  Yazar : Misafirx

  bi başkası

  rüyada ayak tırnağının bi başkası tarafından kesildiğini görmek ne demek?


 4. #4

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  Güzel tırnaklar başarının işaretidir. Bakımsız tırnaklar, sıkıntı ve hastalık anlamına gelir. Ayrıca ailenizde bazı gençlerin sorun yaratacağı anlamındadır.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Ne Anlama Gelir?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayak tırnağı kesmek rüyada ayak tırnağı görmek rüyada ayak tırnağını kesmek rüyada ayak tırnak kesmek rüyada ayak tırnaklarını kesmek rüyada ayak tırnağının kopması rüyada tırnak çıkması rüyada ayak tırnağı rüyada ayak tırnağını uzun görmek rüyada ayak tırnaklarını uzun görmek rüyada ayak tırnağının düşmesi rüyada ayak tırnağının uzaması rüyada tırnak düşmesi rüyada ayak tırnağının uzadığını görmek rüyada ayak tırnağının çıkması

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz