1. #1

  Yazar : denizfeneri çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Açık Renkli Kıyafetlerdeki Küf Lekesini Çıkarma Yöntemleri

  Kimi zaman kıyafetlerimizde küf lekeleri ile karşı karşıya kalırız. Bu durum özellikle açık renkli kıyafetlerimizde karşılaştığımız bir durum ise bu durum bizim için içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Sizinde benim gibi küf lekesi olan kıyafetleriniz varsa ya da ileride belki karşıma çıkabilir öğrensem iyi olur diyorsanız gelin bakalım kıyafetlerimizdeki küf lekelerini nasıl çıkarabiliriz öğrenelim.
  Önce kıyafetimizdeki küf lekesini temizlemek için evin dışına çıkmamız gerekmektedir; çünkü kıyafetlerimizi temizleyeceğiz derken evin içinde küf oluşumuna neden olabiliriz. Bir yumuşak fırça yardımı ile küf lekesini çıkarmak için uygulamaya başlayabiliriz. Kıyafetiniz beyaz ise klorlu ağartıcılardan yararlanarak küf lekesinden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Uygulamayı gerçekleştirmeden önce öncelikle küçük bir yerde deneme yaparak küf lekesini çıkarma işlemi uygulayabiliriz.

  Bir yemek kaşığı klorlu ağartıcı ile bir bardak su karıştırılır ve lekeli bölgede uygulama işlemi gerçekleştirilir. Uygulama spreyden faydalanarak gerçekleştirildiği zaman daha kolay uygulamalar yapabilirsiniz.
  Spreyi sıktıktan sonra dilerseniz kıyafeti birbirine sürterek kuvvet uygulaması ile daha çabuk leke çıkarımı gerçekleştirebilirsiniz.
  Lekeli olan kıyafetinizi yıkayıp açık havada kuruttuktan sonra ütüleme işlemi de yaparak kıyafetinizdeki lekeden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

  PAYLAŞ

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Açık Renkli Kıyafetlerdeki Küf Lekesini Çıkarma Yöntemleri


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Açık Renkli Kıyafetlerdeki Küf Lekesini Çıkarma Yöntemleri

kiyafetim kuf lekesi kiyafetlerimizdeki kuf nasil cikar açik renklide küf lekesi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz