1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Evdeki Karıncalar Nasıl Yok Edilir ?

  Evinizi, Mutfağınızı, banyonuzu basan karıncalardan kurtulma yolları.

  Evinizde gördüğünüz karıncalar gitgide çoğalmaya ve evinizin her yayına doğru gezmeye başlarlar. Karıncaların girdiğini gördüğünüz yerlere tarçın dökerek onları caydırabilirsiniz. Gene karıncaları ve sivrisinekleri caydırmak için fesleğen çiçeği koyabilirsiniz. Fesleğen çiçeğinin kokusu sivrisinekleri ve karıncaların sevmediği bir kokudur.

  Karıncaları geçiş yollarına pudra ( bebek pudrası ) da dökebilirsiniz.Pudranın üzerinden geçen karıncalar geçerken bıraktıkları kokuları kaybederler. Bu şekilde eve dönüş yollarınıda kaybetmiş olurlar. Böylece karıncalar birbirlerini takip edemeyerek teker teker yok olurlar.

  Diğer bi yöntem ise sirke ile bulaşık suyunu , su ile karıştırarak karıncaların giriş yaptığı yerlere dökmektir. Bu yöntemde etkilidir.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Karınca tozu var geçenlerde market de gördüm çok iyi bir çözüm gibi me geldi


 3. #3

  Yazar : Kanakan

  karınca yok edimi

  en iyi çözüm denenmiştir raid karınca yemi yuvanın yanına koyuyorsunuz karıncalar girmekte ısrarcı davranıyorsa beyaz plastik i kesiniz ve içinde fıstık ezmesi gibi bir malzeme var onu parça parça dagıtınız karıncaların yuvasına götürmesiyle kraliçe karıncanın ölümüyle sayıda azalmalarla beraber bir süre sonra kökten yuva ölür.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Evdeki Karıncalar Nasıl Yok Edilir ?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Evdeki Karıncalar Nasıl Yok Edilir ?

karınca nasıl yok edilir karıncalar nasıl yok edilir evdeki karıncalar nasıl yok edilir evde karınca nasıl yok edilir karıncaları nasıl yok ederiz karinca nasil yok edilir evdeki karincalari nasil yok edebiliriz karıncayı nasıl yok ederiz karıncaları nasıl yok edebiliriz karincalar nasil yok edilir evdeki karıncaları nasıl yok ederiz evdeki karıncaları nasıl yok edebilirim evdeki karınca nasıl yok edilir karıncayı nasıl kovarız karincalari nasil yok ederim

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz