Yazar : melansi çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi tene hangi saç rengi gider?

Hangi tene hangi saç rengi gider?Pembemsi – Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise,
    Kızıl ve tonlarından uzak durmalısınız, sizlere küllü sarı renkleri, kahve tonları, kumral ve kestane saç renkleri yakışmaktadır. Sizleri daha çekici ve etkiliyi göstermekle birlikte yüz hatlarını belirgin bir hale getirmektedir. Yüzünüze hafif bir makyajla daha da bebeksi bir tene sahip olmanız içten bile değildir.

Hangi tene hangi saç rengi gider?Koyu renkli esmer bir teniniz var ise,
    Bu tip tenli kişilere daha çok parlak sarı, platin sarı, bakır, light sarı saç renkleri daha çok yakışmaktadır. Loreal-in bu tene uygun bir çok saç renkleri bulunmaktadır.2009 yılınında favori saç renkleri bu ten rengine uygundur. Ayrıca Ateş Kızılı, patlıcan moru gibi renklerde teninize uygundur.

Hangi tene hangi saç rengi gider?Eğer beyaz tenli iseniz,
    Sizlere en çok yakışacak renk, şüphesiz kahve tonları olup, koyu kahve, kumral, kestane nin yanı sıra altın sarısı sizlere çok yakışmaktadır. Ballı kızıl, ballı bisküvi, bal köpüğü gibi renkler sizleri çok etkiliyici yapmaktadır. Karamelin koyu tonları, ve siyah saç rengide sizlere uygundur.

PAYLAŞ

Yazar : BELGİN çevrimdışı

Buğday tenlilere koyu kestane uyar, esmer tene hangi saç rengi gider derseniz kumral kızıl renkler gidebilir.

Yazar : irem çevrimdışı

Ten rengim açık olsa bakırdan baska renk kullanmazdım Hangi tene hangi saç rengi gider?

Yazar : inna

sarı saç istiyorum ama bana yakışmıyooo Hangi tene hangi saç rengi gider?(

Yazar : zaza çevrimdışı

Ben sonunda bana yakışan rengi buldum buğday tenliyim bakır tonunu kullanıyorum

Yazar : Misafir

ben de buğday tenliyim altın kumral kullandım ama kaşlarım siyah olmuyor.sizce bakır kumral tonları nasıl olur?

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

beyaz tene sarı saç

Yazar : Şaban çevrimdışı

Benım için dış görunusu onemlı degıl onemlı olan iç görünüşü

Yazar : Misafir

ben ne cok esmerım ne bugday tenlı ten rengmı bulamyrum bna hangı renk gıder sacım sıyah ve cok sıkıldım

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

hangi saç rengi bana yakışır testi hangi sac rengi bana yakisir test açık kestane saç rengi kime yakışır hangi yüze hangi saç rengi hangi sac rengi bana yakisir testi bana hangi saç rengi yakışır testi hangi yüze hangi saç rengi yakışır esmer tene hangi saç rengi uyar patlıcan moru saç rengi kimlere yakışır koyu kestane saç rengi kimlere yakışır hangi saç rengi bana yakışır bana hangi renk saç yakışır testi hangi renk saç bana yakışır testi bana hangi saç rengi yakışır test patlıcan moru saç rengi hangi tene yakışır

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz