Yazar : melissa çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Koltuk Temizleme Yolları

Koltuk Nasıl Temizlenir?
    Koltuklarımız heleki açık renkse sıklıkla kirlenir işte size koltuk temizleme yolları

Koltuk Temizleme Yolları

İşte size bayanlardan koltuk temizliği önerileri Koltuk Temizleme Yolları

-Annem beyaz kalıp sabun ve havluyla siliyor…Sonuç süper..

-Bendende bi öneri ılık yarım kova su yarım şişe amonyak (lekeleri güzel çıkartıyor) bir avucu doldurmayacak kadar arap sabunu ve eski bir tül parçası harika bir temizlik saglıyor…

-Bende elimin dayanacağı sıcaklıkta su ve arap sabunuyla silip arkadan vernelli soğuk suyla siliyorum ve fazla suyuda makineyle çekiyorum pırıl pırıl oluyo.

-Okadar uğraşmayın alın kirçözü yarım kova ılık suya yarısını boşaltın havlu yada onun gibi sert bişeyle hafif nemli nemli silin.kendinizi fazla yormanıza da gerek yok.Kirçözün sırrı kurudukça parlaklık ve temizlik veriyor.Sabunla silinen şeyler çok daha çabuk kir alıyor yani sıksık silmeniz gerekir.marketlerde kirçöz en fazla 3 ytl. denemeye değer.

-Evet arkadaşlar koltuk ve çekyatlarımı sildim kirçözle gerçekten güzel çıkıartıyor ben kirçözü tüllerimde kullanırdım eskiden deneyin güzel çıkartıyomuş

-Ama arkadaşlar kir çöz evet güzel temizliyo bende denedim ancak ,içindeki kimyasal maddeler ne yazıkki döşemelerin rengini de alıyo ve zamanla yıpranmaya neden oluyo bilginize.

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Artık amanyoktan farklı koltuk temizleyecilerde var..

Yazar : Şaban çevrimdışı

sabun ve havlu ıyı bır çözüm gibi gözüküyor.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Koltuk Temizleme Yolları

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.50 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

Koltuk Temizleme Yolları

koltuk silme koltuk temizleme yöntemleri koltuk silme yöntemleri koltukları neyle silmeli evde koltuk temizleme yöntemleri koltuk silmenin kolay yolu koltuk temizleme koltuk silme teknikleri koltuk silerken koltuk silmek için koltuk silmek koltukları neyle silmeliyim koltukları neyle silmeliyiz koltukları silmek için koltukları temizlemek için

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz