Yazar : Abdullah çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Hint Kınası Nasıl Çıkar?

Hint Kınası Nasıl Çıkar
    Hint kınası çıkarmı
    Hint kınası elden çıkarmı

Hint kınasını elden çıkarmanın bir yöntemi yoktur. Biraz fazla çamaşır bulaşık yıkarsanız bu süreç biraz kısalacaktır ama bir anda kurtulmak mümkün değildir.

Saça uygulanan hint kınası ise daha vahim bir durumdur. Kına yakılan saç ne yazıkki boya tutmuyor, inatla boyansa bile istenilen renk elde edilmiyor. Kuaförler bu nedenlekınalı saçın üzerine pek işlem yapmazlar. Çünkü saç yıpranır, açmaya çalışırken yanar.

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

O halde hint kınası uygulamasından özenle uzak durmak gerektigini söylüyorsunuz..

Yazar : Abdullah çevrimdışı

O zaman bu hint uygulanmasından uzak durmamız lazım...

Yazar : Misafir

hint kınası kullan dım hiç memnun değilim şaçımdan nasıl çıkartabilirim saçım dökülüyor

cevap yazın bekliyorum

Yazar : fato

hint kınası

Saçım hint kınasını saçıma sürdüm.herr yerimm kıllı oldu ya

Yazar : Acil .

Aciiil .

Geçici dövme yaptırdım, nasıl çıkaaar ? :/

çoooookk pişmanımmm çookk döküooooooo Hint Kınası Nasıl Çıkar?

Yazar : misafir

.

cnm ben saçımla çok uğraşan biri olarak söyleyim sana.siyah hint kınası vardı saçımda. benim saçımda aynı şekilde çok dökülüyodu.daha sonra karamele dönmek istedim.fakat kuaförünün çok iyi olması lazım.benim saçımı bitkisel bi açıcı kullanrak açtığını söyledi oryal kullanmamış.ve yanma kopma filanda olmadı.gittiğin kuaförde buna dikkat et sende.sor enazından neyle açtıklarını.bide saçımdan ince tutamlar alıp çekerek kontrol etti kopup kopmadığını.

Yazar : gülşah

arkadaşlar hint kınası değill. normal kına kullallanın saçı hem besliyo hem uzatıyo hem dökğlmeyi önlüyo hint kınasının hiç bi etkisi yok..

elden geçmesi için banyolardaki kese bezleriyle iyice sabun yedirerek anında çıkartabilirsiniz Hint Kınası Nasıl Çıkar? hint kınasını saça kullanmayın döküyo normal kına kullanın besleyici ve tavsiyemdir Hint Kınası Nasıl Çıkar? tattoocu Hint Kınası Nasıl Çıkar?

+ Cevap Ver
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Hint Kınası Nasıl Çıkar?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 7 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.86 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

Hint Kınası Nasıl Çıkar?

hint kınası nasıl çıkar hint kınası elden nasıl çıkar hint kınası saçtan nasıl çıkar hint kınası nasıl geçer hint kınası neyle çıkar kına nasıl çıkar hint kınası ne ile çıkar hint kinasi nasil cikar hint kınası dövme nasıl çıkar hint kınası nasıl çıkarılır hint kınasını ne geçirir hint kınası nasıl silinir kınayı ne geçirir hint kınası dövmesi nasıl çıkar hint kınasını ne çıkarır

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz