Yazar : yosun çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Patigi Modelleri (Örgü Bebek Patikleri)

Bebek Patikleri

bebek botu ve yapılışı patik tarifi

YAPILIŞI:
    64 ilmekle başlıyoruz 9 sıra haroşa örüyoruzz sonra örgümüzü üçe ayırıyoruz şöyle yani 64 ilmekten 10 u ortadadi pembe yer için ayıracağız geriye 54 kaldı bölün ikiye yanlara 27 ilmek kaldı yani bir 27 ayıracaz sonra 10 pembe yer için sonrada yine 27 öbür yan içinn
    sadece ortadaki 10 ilmeği öreceğiz birer ilmek yanlardan alarak her sırada bir sağdan bir soldan ilmek alacaz yani pembe yerin haroşa sayısı 20 yalnız 10 haroşadan sonra yanlardan ilmek almayacazki botun yanındaki o boşluklar oluşacakkk
    pembe yerin örmesi bittikten sonra gerisi kolay yan taraflardaki beyaz ilmek sayısı 18 kadar kalmış olmalı onu 2 sırada bir azaltarak 8. sırada kıyılanmış olacak şekilde örüyoruz azaltmayı 2 yada 3 ilmek yapabilirsiniz böylece botun yantarafındaki beyaz kısımda gördüğünüz hafif üçgen şekli ortaya çıkacakk
    diğer kısmı da aynı şekilde örüyoruzz ben bağlama ipi için yer yani delik bırakmadım siz bırakırsanız örerken bırakabilirsinizzz
    böylece botumuz hazır

eğer dikkatli bakarsanız diğer patik örnekleride benziyor sanırım onlarda yapılabilir bu teknikleee
    bir püf nokta var patiğin pembe kısmınıörerken bir taraftan düz alarak beyaz ilmeği alırsanız diğer taraftan ters almalısınız ki o yanlardaki şekil ortaya çıksınnn
    atkıyı 23 ilmekle başladım her sırada çoğalttım 15. sırada birer eksiltmeye başladım ki o baklava dilimi şekline gelmesi için 11 sıra yine haroşa ördüm kalan ilmeği ikiye ayırdım önce bir tarafı sonra diğer tarafı ördüm 18 sıra sonunda bu iki ayrık parçayı birleştirdim 54 sıra haroşa ördüm yine çoğaltmaya başladım ikinci dilim için aynı ebata gelince dğeriyle tekrar azaltmaya başladımm ve bitirdim üzerine tığ ile çiçek motifi yapıp diktim deiğim gibi benim ipim biraz kalındııı ölçüleri siz ipinize göre ayarlayınnn
    gelelim şapkaya
    yine kafamdan uydurdum bu modeli de şeklini daha iyi görebilmeniz için işlenmiş bakır tası içine koydum bu ne diye merak edenler bu bir tasss

76 ilmek ten başlayarak 1 ters 1 yüz lastik yaptım 8 sıra üzerini düz örgüyle 28 sıra ördüm 13- 14 sırada yanlardan birer keserek ördüm şapka bitti arka kısmını diktim dikiş yeri ni gizlemek için beyaz iple zincir çektim ve püskül koydum en tepeye de ponpon yaptım

dediğim gibi fotoğrafı iyi çekemedim sanırım gerçekten şapka da çok güzel olduuu değişik bişey yaniii evde bebek olmadığından arka taraf tasta pek hoş görünmedi

değişik uçuk bişey yapmak isteyen varsa denesin bunu benim hoşuma gittii ve yaptım kendi kafamdan tasarladımm...

yapmak isteyenlere kolay gelsin benden bu kadar umarım iyi anlatmışımdır anlayamadığınız yer olursa yorum yazın biraz daha iyi anlatmaya çalışırımmm

bebek patiklerii çeşitleri

bebciklere süper patik modelleri

PAYLAŞ

Yazar : tenzile çevrimdışı

en sondaki pembe patiğin modelini gönderirmisin yeğenime öreceğimde gönderirsen çok memnun olurum eline sağlık

Yazar : I$ık çevrimdışı

Patikler çok güzel ancak o bebek ne kadar güzelmiş maşAllah diyelim Bebek Patigi Modelleri (Örgü Bebek Patikleri)

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nehir çevrimdışı

Örgü bebek patiği yapılışı çok güzel verilmiş tşk ederim canım bu arada çok cici bebek patikleri

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : Nursena çevrimdışı

örgü bebek patikleri modelleri daha sağlıklı sıkı tutuyor bebelerin ayaklarını.

Yazar : Murat çevrimdışı

Her Anne adayı bu güzel modellere bakarak bebeklerine örgü patik yapabilir. Bu bebeginize ve size iyi gelecektir. Bunu ilerleyen zamanlarda daha iyi anlarsınız. Paylaşımınız çoğaldıkca birbirinize daha çok ısırnırsınız.

Yazar : Misafir

özell

ben bı patık begendım acama ınternet üzerınden satısınız var mı

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

benım de vardı hala saklıyorum

Yazar : Misafir

bebegim için patik istiyorum

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

bebek patikleri yapılışlarıyla bebek patikleri bebek patik modelleri patikürnekleri bebek patiği bebek patikleri yapılışı bebek patiği modelleri bebek patikleri modelleri örgü bebek patikleri örgü bebek patiği yapılışı bebek patiği yapılışı erkek bebek patikleri bebek patik modelleri yapılışı bebek patiği yapımı bebek patiği örgü modelleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz