Yazar : I$ık çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

iğne Oyası havlu Kenarı örnekleri

Bu siz sevgili madamlarımıza İğne oyası havlu kenarı örneklerinden bir kaç çeşit sunacagım sizlerde İgne oyası havlu kenarı örneklerinizi eklerseniz fikir telakkisi yapalım

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -10574d1215543189-igne-oyasi-havlu_kenari_ornegi.jpg   -havlu-012.jpg   -goruntu0063.jpg   -dsc03007.jpg   -975391707619973_1259951840.jpg  

PAYLAŞ
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Karnivor çevrimdışı

Genellikle beyaz havlu üzerine igne oyası yapılıyor daha degişik renklerde örnekler verilirse çok sevinirim

Yazar : Nehir çevrimdışı

İğne oyasından havlu kenarları oldukça güzel beypazarına gezmeye gittiğimizde görmüştüm sanırım oranın beypazarı kurusu dışında birde iğne oyası meşhuriğne Oyası havlu Kenarı örnekleri

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : saliormoon çevrimdışı

İğne oyalarından oluşan güzel modeller için teşekkürler.

Yazar : nehirim çevrimdışı

Çok güzel bunlar en güzel havlularımı bu örneklerle donatmak isterdim

Yazar : Nursena çevrimdışı

Bencede çok güzeller canım igne oyalamak beceri isteyen bir iş.

Yazar : idem çevrimdışı

Muğladan bir arkadaşım böyle ince ince iğne oyası örneklerinden bizlere göstermişti çok begendim o zaman.

Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

Bende Rize işi iğne oyalarının iyi oldugunu duymuştum.. Gerci hanımlar daha iyi bilirler.

Yazar : Nehir çevrimdışı

Rizeninde varmıymışki iğne oyası bende ilk defa duyuyorum.

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : aleyna çevrimdışı

2011 iğne oyası havlu kenarı modellerinide ekleyebilirmisiniz. Rize işi oyalar olursa sevinirim.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

iğne oyası havlu kenarı iğne oyası havlu kenarı örnekleri iğne oyası havlu iğne oyası havlu kenarları havlu kenarı güzel iğne modelleri havlu iğne oyaları iğne oyası havlu kenarı modelleri iğne oyaları havlu kenarı havlu kenarı modelleri havlu iğne oyası rize iğne oyası havlu örnekleri rize iğne oyaları havlu kenarı iğne oyası iğne oyalı havlu

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz