Yazar : Almira çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Güler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir?

Urfa'da doğanGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? iyi ata biner ve silah kullanırım." diyen sanatçı sözlerine şöyle devam ediyor.

"Babam benim sanatçı olmamı istiyordu. Beni Gaziantep Halk Evi'ne götürdü buradaGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? amatörler yarışmasını kazandım. Kasetim yoken televizyona çıktım ve böylece plakçılardan kaset için teklif geldi. 14 yıl evvel başlayan profesyonel müzik hayatına böylece adım atmış oldum."

Yıllardır zirveye doğru ağır ama emin adımlarla yürüyerek gelmeyi başaran ender sanatçılardan birisi GÜLER IŞIK yıllar önceGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? 2 yıl aradan sonra sevenlerin karşısına yepyeni bir albümle çıkmanın heyecanını yaşıyor.

Sanatçının aynı zamanda 3 sinema filmi bulunuyor. Yılmaz Zafer'le oynadığı SEVMEK NEYE YARARGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? Eşref Kolçak ve Behçet Nacar'la başrollerini paylaştığı ACILAR ve ALİ KARAGÖZ'le oynadığı GÜLOM.

Güzel sesli sanatçının hayat felsefesi PALYAÇOLUĞA dayanıyor.Sanatçı bu konuda şöyle konuşuyor: "Yüzümde hep bir palyaço maskesi var. Biliyorsunuz palyaçonun yüzü hep gülerGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? seyircilere hissettirmez.

Örf ve adetlerin zamanla unutulduğuna dikkat çeken sanatçıGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? örf ve adetlerimiz kaybolmasın yaşasın."

Çok duygusal olduğunu belirten güzel sanatçıGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? çok netim."

Sanatçı işlerinin dışındaGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? yemekleri karıştırıp üstlerine kaşar peyniri dökerek çeşitli yemekler icat etmeyi çok seviyor. Ama önce temizlik sonra yine temizlik diyen ve çok titiz olduğunu belirten sanatçı spor içinde önemli bir vakit ayırıyor.

Hayranlarının kalbine kurduğu tahttan hiç inmeyen sevilen sanatçı GÜLER IŞIK; "umutlarınızı yitirmeyinGüler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir? umutlar yüreğinizde hiç solmayan bir çiçek gibi açsın" diyerek sözlerini bitiriyor.

PAYLAŞ

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

güler ışık kimdir güler ışık biyografi güler ışık hayatı guler isik kimdir güler ışık nereli güler işık biyografisi güler ışık evlimi güler isik kimdir güler ışık ın hayatı güler ışık biyografisi güler ışık nerelidir guler isik hayati guler isik nereli guler isik biyografi guler isik biyografisi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz