1. #1

  Sponsorlu Bağlantılar

  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri  Yerli malı haftası ile ilgili etkinlik,
  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri,
  Yerli malı haftası ile ilgili etkinlikler


  12 – 18 Aralık Yerli malı haftasında Okullarda tutum, yatırım ve Türk malları hakkında bilgi verilir. Şiirler okunur, konuşmalar yapılır, skeçler ve oyunlar oynanıp çeşitli etkinlikler yapılır.

  erli malı ve tutum haftası için etkinlik Damlaya damlaya göl olur hikayesi


  DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR

  Ali, tutumlu bir çocuktu. Parasını çok dikkatli harcardı. Harçlığının büyük bir kısmını kumbarasına atardı. Günler geçti Ali'nin kumbarası her geçen gün biraz daha ağırlaştı. O ağırlaştıkça, Ali' nin sevinci ve heyecanı da artıyordu. Çünkü biriktirdiği parasıyla bisiklet almayı düşünüyordu.

  Yıl sonu geldi. Ali karnesini aldı, sınıfını geçmişti. Anne ve babası çok sevindiler. Ona herzamakinden daha çok harçlık verdiler. Ali, parayı alır almaz hemen kumbarasına koştu. Ne kadar uğraştıysa da paraları kumbaraya sokamadı. Kumbara ağzına kadar dolmuştu.

  Ali, annesi ve babasını çağırdı. Annesi:
  -Kumbaran dolmuş, açmalıyız dedi.
  Biraz uğraştıktan sonra kumbarayı açtılar. Kumbaranın içinden madeni ve kağıt bir sürü para çıktı.
  Babası Ali' ye:
  - Aferin oğlum, dedi. Bu davranışın çok hoşumuza gitti. Atalarımız, " Damlaya damlaya göl olur" diye boşuna dememişler. Bunu şimdi daha iyi anladın sanırım.

  Babası Ali' nin parasına biraz daha para ekledi. Ona güzel bir bisiklet aldılar. Ali, bisikletiyle doya doya gezdi. Kumbarasına para atmayı ise hiç unutmadı.

  Aziz SİVASLIOĞLU  YERLİ MALI HAFTASI BOYAMA ETKİNLİĞİ

  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri

  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri

  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri

  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri

  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : açelya çevrimdışı

  Yerli malı haftası etkinliklerini inanılmaz derecede çok seviyorum


 3. #3

  Yazar : Ecenur çevrimdışı

  ilkokulda her ögrencinin sevdgi meyve etknliğiydi biz yerli malı oldugunda cok sevinir meyveler ***ürür kutlar o anlar geldi birden aklımıza

  Yaşamın içinden gelen nefes..

 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Okul öncesi yerli malı haftası etkinlikleri

yerli malı haftası okul öncesi etkinlikleri okul öncesi yerli malı haftası ile ilgili şarkılar okul öncesi yerli malı haftası sanat etkinlikleri okul öncesi yerli malı haftası ile ilgili okul öncesi yerli malı etkinlikleri tutum haftasiyla ilgili sanat etkinlikleri yerli malı haftası etkinlikleri okul öncesi yerli malı haftası yerli malı haftası anaokulu etkinlikleri anasınıfı yerli malı haftası etkinlikleri anasınıfı yerli malı etkinliği okul öncesi meyvelerle ilgili sanat etkinlikleri yerli malı ile ilgili faaliyetler yerli malı haftasıyla ilgili sanat etkinliği okul öncesi yerli malı haftası oyunlarıokul öncesi yerli malı haftası oyunlarıokul öncesi yerli malı haftası oyunları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz