Yazar : Goksel çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Öğretmenler GÜNÜ İçin Güzel Sözler Mesajlar

Öğretmenler GÜNÜNE Özel Mesajlar ,
    Öğretmene yazılacak güzel tebrik mesajları ,
    Öğretmenler günü için özel sözler ,

Öğretmen bir mum misali yandıkça etrafını aydınlatan kişidir..

24 kasım öğretmeler günü sözleri mesajları

Ögretmen, Dogan Gunese Benzer. Etrafini Aydinlatarak Karanliklara Meydan Okur.

Bir Ulusun Cagdas Ulkeler Duzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Ogretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir. ögretmenler Gunun Kutlu Olsun

Dünyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Ögretmen, Bir Bahcivandir. En Guzel Gulleri O Yetistirir. Hic Yorulmadan, Bikmadan, Usanmadan Bahcesindeki Gullere Su Verir Ve Onlarin Bakimini Titizlikle Yapar.

Ögretmenler, Altin Kanatli Kelebeklerdir. çiceklerin Arasindan Hic Yorulmadan, Devamli Ucarlar. çiceklerine Toz Kondurmamaya Calisirlar.

Ögretmen, Ogrencilerinin Uzerine Titreyendir. Gomlegimizin Dugmesi Acilinca Eliyle Kapatan, Alnimiz Terleyince Mendiliyle Kurulayan, Ayagimiza Tas Dokunsa Bizden Once Uzulendir.

Çocuklarımızn Yetismesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakârligi Gösteren Sizlere Cok Borcluyuz. Öğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Siz Ogretmenler “sevgi Elcileri” Siniz. Sinifta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Baris, Meslektaslari Arasinda Demokratligin Simgesisiniz.

Siz Kara Goklerin Yildizlari, Isitin Yurdumuzu Sabaha Kadar! Ama Duse Kalka, Ama Yigit, Ama Umutlu… Alin Benim Gonlumden De O Kadar. Ve Onlar, Yildizlar Gibi Gozleri Isil Isil Yananlar! Oyuncak Icin Degil, Kagit Kalem, Kitap Icin Aglayanlar.
    Cahit Kulebi

Okulun Verecegi Ilim Ve Fen Sayesindedir Ki, Turk Milleti, Turk Sanati, Ekonomisi, Turk Siir Ve Edebiyati Butun Guzellikleri Ile Gelisir. Atatürk

Milletleri Kurtaranlar; Yalniz Ve Ancak Ogretmenlerdir. Ögretmenden, Egiticiden Yoksun Bir Millet; Henuz Millet Adini Almak Kabiliyetini Kazanmamistir. Atatürk

Ögretmen, Dogan Gunese Benzer. Etrafini Aydinlatarak Karanliklara Meydan Okur.

PAYLAŞ

Yazar : Esram çevrimdışı

Öğretmenlerimize ne kadar şiir yazsak azdır.

Yazar : Fıstık çevrimdışı

Öğretmenler bize bildikleri her şeyi müfredat dahilinde öğretirler

Yazar : Misafir

Öğretmenim canım benimmmmmmmm

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

çoğu ülkede 5 ekim tarihinde kutlanan gündür.kasım ayında sadece bizde, endonezya'da ve vietnam'da kutlanan gündür.

Yazar : pok

Öğretmenim canım benim canımmmmmmmm

Yazar : Misafir

öğretmenin canım benim seni kendimden çok seviyorum seni üzmememek istiyorum.derslerime çalışacağım arkadaşlarıma saygılı davranacağım ve seni çok seveceğim canım öğretmenim niyazi haraz

Yazar : iremnur

ben öğretmenime hediye aldım.. ve yanına da not olarak şunları yazdım...
    öğretmen öğrencilerinin üzerine titreyendir. diye başlayan bu güzel mi güzel sözü yazdım.....
    öğretmenimi çooooooooooooooooookkkkk ama çooooooooooooooookkkkkkkkkk seviyorum....

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.33 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

öğretmene yazılan güzel sözler öğretmene yazılacak güzel sözler öğretmene yazılacak en güzel sözler öğretmene yazılan sözler öğretmenlere yazılan güzel sözler öğretmene yazılacak sözler öğretmene anlamlı sözler öğretmene yazılan yazılar öğretmene yazılabilecek güzel sözler öğretmene yazılan güzel yazılar ogretmene yazilan sozler öğretmene yazılan kısa sözler öğretmenlere yazılacak güzel sözler öğretmene yazılan en güzel sözler öğretmene yazılabilecek en güzel sözler

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz