Yazar : tugba çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Wolfteam Gerçek Sınırsız Nakit Hilesi

Gerçek nakit hilesi wolfteam'da nasıl yapılır.
    wolfteam nakit hilesi
    wolfteam sınırsız nakit Hilesi
    wolfteam nakit hilesi anlatım

1- Wolfteam'a girin
    2- Dükkan'a gelin
    3- Silah menusunden elverci veya başka tarzda nakıtlı sılah secın
    4- Karşılaştıra tıklayın
    5- Tıkladıktan sonra GÜNLÜK'e gelin
    6- Günlükte (2 tane aynı mazeme olacak)
    7- Nakitle satılan mazemeye gelin ve orda karşılaştır demiştik burda iptal yapıyoruz
    8- Şimdi sizi gene silah yerine attı
    9- Satın al dıyoruz ve 1000 Nakitlik şey 100 Nakite dönüyor
    alıntı:md net

PAYLAŞ

Yazar : !p€k çevrimdışı

Desenize gerçekten parayı bulacagız bu oyunu oynarken.

Yazar : Nehir çevrimdışı

Ya ne demessiniz bu oyunla köşe oluruz.

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : Abdullah çevrimdışı

Bu oyunu oynadımda öyle bir şey duymadım ama çok güzel bir oyun...

Yazar : Misafir

bumu sınırsız nakit(Gerizekalı yazanları okursan anlarsın ve bunlar zaten kalkdı ve hiç olmamışdı)

Sınırsız nakitmiş peh o dediğini yapabilmek için nakite ihtiyaç var biz neden böyle bir şey arıyoruz, çünkü nakitimiz yok ve sen bize nakitli bi öneri sunuyorsun. GEREKSİZ !

ben bu hileyi biliyom olmuyor karakter alcaktım almadııı

opals

harbiden bize nakitsiz 0 nakite karakter filan alcazz bende öyle zaanetim yani cevolar

Ewt bizim aradığımız hile öyle nakitimiz olsa hile aramazdık....Doğruuuuuuuuuuuu

Yazar : Ziyaretci

Bedava Nakitli Eşya

Ben malım

Son Düzenleyen Kayıtsız Kullanıcılar; 27-09-2013 at 17:43 Sebep: kendime yükleyecem

+ Cevap Ver
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 42 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.62 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

wolfteam kopyalanmamış çarlar wolfteam bedava nakitli çarlar wolfteam bedava çar wolfteam bedava çarlar wolfteam kullanılmamış nakit kodları wolfteam nakit hilesi wolfteam çarlar wolfteam bedava kartal çarlar wolfteam kullanılmayan nakitli çarlar wolfteam kullanılmamış kodlar wolfteam sınırsız nakit hilesi wolfteam nakitli çarlar wolfteam sınırsız nakit wolfteam bedava nakitli kartal çarlar wolfteam nakitli çar

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz