Yazar : abrek çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Fikrimin İnce Gülü Şarkısı Keman Notaları

Fikrimin İnce Gülü Keman Notaları
    Fikrimin İnce Gülü Keman Notası

Fikrimin İnce Gülü Sözleri

Fikrimin ince gülü, kalbimin şen bülbülü
    O gün ki gördüm seni, yaktın ah yaktın beni…

Ellerin ellerimde, leblerin leblerimde(Gözlerin gözlerimde)

Ateşli dudakların, gamzeli yanakların

Gördüğüm günden beri, olmuşum inan deli

Fikrimin İnce Gülü Keman Noları

PAYLAŞ

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

fikrimin ince gülü keman notaları fikrimin ince gülü keman notaları yazıyla fikrimin ince gülü notaları keman fikrimin ince gülü keman notası fikrimin ince gülü yazılı keman notaları fikrimin ince gülü nota keman fikrimin ince gülü notaları yazılı fikrimin ince gülü keman nota fikrimin ince gülü şarkısının keman notaları fikrimin ince gülü sözleri ve keman notaları fikrimin ince gülü yazılı nota fikrimin ince gülü keman fikrimin ince gülü nota yazılı şekli fikrimin ince gülünün keman notaları fikrimin ince gülü keman notaları indir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz