1. #1

  Yazar : Mahmut Hoca çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  İngilizlerin Atatürk Hakkında Söylediği Sözler  İngilizlerin Atatürke Söylediği Sözler
  Yabancıların Atatürke Söylediği Sözler

  Mustafa kemal Atatürk öyleisne büyük bir liderdir ki onun bu büyük liderlik özellikleri tüm dünyanın dikkatini çekmiş, gündeminde olmuştur. İşte İngilizlerin Atatürk hakkında söyledikleri:

  "ben şimdiye kadar on beş hükümdar ve cumhurbaşkanı ile özel ve resmi konuşmalar yaptım. bu geceki kadar ezildiğimi hatırlamıyorum. mustafa kemal'de büyük bir ruh kudretinin esrarı var."

  sir charles townsend / ingiliz generali, 1922

  "arkadaşlar, yüzyıllar nadir olarak dahi yetiştirir. şu talihsizliğimize bakın ki o büyük dahi çağımızda türk milleti'ne nasip oldu. mustafa kemal'in dehasına karşı elden ne gelirdi."

  david lloyd george / ingiltere başbakanı

  PAYLAŞ

 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  İngilizlerin Atatürk Hakkında Söylediği Sözler

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 İngilizlerin Atatürk Hakkında Söylediği Sözler

ingiliz generalin atatürk için söylediği söz ingilizlerin atatürk hakkında sözleri lloyd george atatürk için söylediği söz lloyd george sözleri ingilizlerin atatürk hakkında söyledikleri lloyd george atatürke söylediği söz david lloyd george atatürk ingilizlerin atatürkle ilgili sözleri atatürk ün ingilizler ilgili sözleri david lloyd george atatürk hakkındaki sözleri charles townssend ataturk hakkinda soylefiklrri ingiliz generalin atatürk ile ilgili söyledigi sözler atatürk ün ingiliz generaline söylediği söz atatürkün ingilizlerle ilgili söylediği sözleri atatürkün hakkında söylediği sözler

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz