1. #1

  Yazar : Ezel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  2012 Renault Fluence Z.E Fiyatları

  2102 Model Renault elektrikli araba fiyatları
  renault elektrikli araba ne kadar
  Reno elektrikli araba türkiye fiyatları
  fluence z.e. fiyat
  renult fluence z.e.ne kadar

  2012 Renault Fluence Z.E Fiyatları


  Renault'dan yapılan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de üretilecek Renault Fluence Z.E., Fransa'da anahtar teslimi 21 bin 300 avrodan, (batarya hariç, 5 bin avroluk vergi teşviki dahil), Avrupa'da (batarya hariç) yürürlükteki KDV'ye göre, vergi teşviki hariç yaklaşık 26 bin avro anahtar teslimi fiyatla satılacak.

  Türkiye'de ise Elektrikli Arabalar için teşvik öngören elektrikli Arabalardan alınacak özel tüketim vergisine (ÖTV) ilişkin Bakanlar Kurulu Kararından sonra Bursa'da üretilen Elektrikli Renault Fluence 'nin Fiyatı Avrupa'daki satış fiyatı ile hemen hemen aynı olacak.

  Avrupadaki satış fiyatı 21.300 Euro olan Elektrikli Renault Fluence ,100 km'de 2.70 TL. elektrik harcıyor.
  105 beygirlik dizel Fluence'ın fiyatı Türkiye'de 45 bin 800 lira ile 56 bin 300 lira arasında.Neredeyse Bu rakam Elektrikli Renault Fluence 'nin Fiyatıyla dizel fiyatına eşdeğer olduğunu gösteriyor.

  Aylık Abonman sistemi ile 79 Euro civarında bir ücret ödenerek Arabanın bataryası kiralanıyor.Batarya evdeki 220 voltluk prizle 6 saatte şarj ediliyor. Sanayi tipiyle ise bataryası 20 dakikada dolduruluyor. Araç tam şarjla 160 km yol katediyor.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : ayfer çevrimdışı

  Reno elektrikli araba üretimiyle Türkiye fiyatları ve Avrupa fiyatlarını biraz daha dengelese iyi olacak.


 3. #3

  Yazar : Abdullah çevrimdışı

  Renaut elektrikli araç modelleri Türkiye fiyatları ve Avrupa fiyatlarını dengelemesi lazım...


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  2012 Renault Fluence Z.E Fiyatları


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 2012 Renault Fluence Z.E Fiyatları

renofluense reno fluence 2012 fiyatlari elektrikli araba fiyatları 2012 2012 fluance full fıyatları sıfır fulyanslar fluence 2102model full fleans 2102 model renault elektrikli araba modelleri fluence arabalara bak renonun elektrikli arabası megan fuleyans yeni renault fuleyans sedan fiyatıi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz