Yazar : yldrm çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

2012 Model Volkswagen Caddy Fiyatı ve Resimleri

2012 Mdeol Volkswagen Caddy teknik ve dizayn özellikleri.
    2012 Volkswagen Caddy fotoğrafları ve Resimleri
    2012 Model Volkswagen Caddy Dizel ve Benzinli fiyat listesi

Volkswagen

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

2012 model kediler birbirinden güzel özellikleri eklenmiş. Ben zaten Kediyi seviyorum. Bu aracın adı Caddy olmasın cidden Kedi olsun tırmanıyor her yeri.

Yazar : Abdullah çevrimdışı

2012 model kediler birbirinden güzel ve caddyler tırmanıyor her yere kedi gibi...

Yazar : ayşe çevrimdışı

Wolksvagen caddy 2012 fiyatlarıda o kadar fazla degil inanın verdiginiz paranın hakkını çıkaracaktır. Aracın içi binek araçlardan daha rahat.

Yazar : DILEKKA çevrimdışı

Wosvagen caddy 2012 modellerinde 1.8 dizel olanların fiyatı 38.000 tl filan diyorlar dogrumu

Yazar : irem çevrimdışı

Volksvagen araçları hep çok beğendim sağlam araba

Yazar : Misafir

bu gün wolswagen caddy aldık araba fıstık gibi 1. el araba

kırmızı

ben almayı düşünüyorum halen kango var kımızı satarsam )))

şiranlı

ahankı adam akıllı arabam oldu 50 tane kombı arac aldım bunun gıbısı yok

Sana katiliyom bende caddy lİfe var normal yoldada rampadada tÜm arbalari dÖver

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

vosvogen kedi vosvogen kedi 2012 vosvogen kedi 2012 fiyatları wosvagen kedi wosvagen caddy 2012 vosvagen kedi fosfogen kedi 2012 wosvagen kedi 2012 wosvagen caddy 2012 kedi fiyatları 2012 model kedi 2012 vosvogen kedi fiyatları vosvogen kedı 2012 fosfegenkedi 2012 model wosvagen caddy fiyatları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz