Yazar : kiraz çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Çikolatalı Milkshake Nasıl Yapılır

Evde Milkshake Nasıl Yapılır
    Evde Milkshake Tarifi
    Evde Milkshake Yapımı,

Evde Çikolatalı Milkshake yapmak için gerekli malzemeler şunlardır;

*1 su bardağı süt
    *1 çorba kaşığı erimiş çikolata
    *1-2 su bardağı çikolatalı dondurma
    *Çikolata rendesi

Evde Milkshake Nasıl Yapılır Hazırlanışı;
    1 su bardagi süt ve 1 corba kaşığı erimis cikolatayı blendırda karıştırın
    1-2 su bardagi cikolatali dondurma ilave edin Ve yine blendırda yumusak ancak
    sulu olmayan bir kıvam alana dek karıştırın Cikolatali milkshake'i genis ve uzun bir bardağa alın Cikolata rendesiyle servis yapin..

PAYLAŞ

Yazar : aysima çevrimdışı

Ben çikolatalı değilde Çİlekli Milkshake'i daha çok seviyorum

Yazar : Misafir

süpeeer ve çok pratik avm den alacağıma evde yaparım camız sütünden

teşekkür ederiz çok beğendik Evde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl Yapılır

Yazar : Şaban çevrimdışı

malzemesı bu kadar çok ama değer

Yazar : Şuşu çevrimdışı

Milkshake çok keyifli bir içecek

Yazar : Şaban çevrimdışı

kivilisini yapmis olanlarin neye dayanarak bu kesfi yaptiklarini dusundugum icecek.

Yazar : Zoosk

Bide Böyle Yapılıyor : 2 Top Kakaolu Dondurma , 80 ml Soğuk Süt , Buz . Bunları Blendırda Çekiyorsunuz.Evde Çikolatalı Milkshake Nasıl Yapılır

Evde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırBurger King Tee Varr Gittim Aldımm İçtimmEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl YapılırEvde Çikolatalı Milkshake Nasıl Yapılır

ben köpeğim

süperdi evde çikolatayı eritmedim süt yerine yoğurt kullandım rende yerine gadamış çaklıtı aldım öküz gibi yedim çok süperdi =) hyvan
    hee ben hayvanım sizin köpeğinizim ben it in tekiyim

Son Düzenleyen Kayıtsız Kullanıcılar; 18-02-2014 at 17:51 Sebep: kelimeler yanlış

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 9 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.44 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

milkshake tarifi milkshake yapımı milkshake nasıl yapılır çikolatalı milkshake yapımı çikolatalı milkshake tarifi evde milkshake yapımı kakaolu milkshake tarifi çikolatalı milkshake nasıl yapılır evde milkshake nasıl yapılır evde çikolatalı milkshake yapımı milkshake tarifi çikolatalı çikolatalı milkshake kakaolu milkshake nasıl yapılır milkshake yapimi milkshake nasil yapilir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz