Yazar : Hatice çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Fırında Kaşar Peynirli Makarna

1. Yarım paket makarna
    2. 3 su bardağı süt
    3. 2 yemek kaşığı un
    4. 2 yemek kaşığı yağ (tereyağ çok güzel oluyor ama ben 3 yemek kaşığı zeytinyağla yapıyorum
    5. 1 su bardağı kaşar rendesi
    6. 1 yumurta sarısı
    7. 1 avuç kaşar rendesi( üstü için)

Makarna Tarifi:
    1. Makarnanızı biraz tuz konulmuş suda haşlayın.İyice yumuşamasını sağlayın. Makarnanız haşlanırken, yağınızı tencereye koyun unuda ilave edip biraz kavurun, sütü koyup devamlı karıştırarak pişirin. Biraz ılındıktan sonra 1 su bardağı kaşar peynirini ve çırpılmış yumurta sarısını ekleyip, iyice karıştırın. Makarnayıda ilave edip iyice karıştırdıktan sonra yağlanmış fırın kabınıza koyup üstüne bir avuç kaşar rendesini serpin. 180 derece fırında üstü kızarana kadar pişirin afiyet olsun

PAYLAŞ

Yazar : I$ık çevrimdışı

Fırında leziz kaşarlı makarna tarifi Fırında Kaşar Peynirli Makarna ve resimi

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -ka_arl__mak..jpg  
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Narin çevrimdışı

sevmedim, sevmiyorum Fırında Kaşar Peynirli Makarna

Yazar : Nursena çevrimdışı

Fırında Kaşar Peynirli Makarna Narin Nickli Üyeden Alıntı Fırında Kaşar Peynirli Makarna
    sevmedim, sevmiyorum Fırında Kaşar Peynirli Makarna
    Aslında makarnayı güzel yaparsanız çok lezzetlidir. Laşar peyniri ayrı bir güzellik verir.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

fırında kaşarlı makarna kaşarlı fırında makarna kaşarlı makarna fırında firinda kasarli makarna fırında kaşarlı makarna tarifi kaşarlı fırın makarna fırında makarna kaşarlı kasarlı fırında makarna fırında kasarlı makarna kaşarlı makarna fırında spagetti kaşarlı kasarli makarna firinda fırında peynirli makarna kasarli firinda makarna firinda makarna kasarli

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz