1. #1

  Yazar : Sosyete çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Selena Gomezin Boyu ve Kilosu Nedir?  Gün geçtikce büyüyen ve fiziki açıdan değişime uğrayan Selena Gomez'in yaşıda boyuda kilosuda zamana göre değişiyor. Selana hakkında güncel fiziki bilgiler.

  Amerikalı sinema oyuncusu Selena Gomez, genç yaşında büyük üne sahip olan isimlerden biri. 22 Temmuz 1992 yılında Amerikada doğan oyuncu 23 yaşında.
  Selena Gomezin Boyu ve Kilosu Nedir?
  Pek çok sinema filminde rol alan ve medyanın gündemine şarkıcı Justin Bieber ile yaşadığı aşk ile gelen Selena Gomez; 1.65 cm boyunda ve 55 kilo.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Nursultan çevrimdışı

  Selena GOMEZ fit bir hatun


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Selena Gomezin Boyu ve Kilosu Nedir?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Selena Gomezin Boyu ve Kilosu Nedir?

selena gomezin boyu ve kilosu justin bieber boyu selena gomezin kilosu ve boyu justin bieber boyu ve kilosu selena gomez in çocuğu varmı justin bieber 55 yaşında selena gomezin suan kilosu ve boyu selana gomezin boyu ve kilosu

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz