Yazar : avrupali çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Gökhan Özen'in Kızının Resimleri

Gökhan ve Selen Özen'in Kızlarının İsimi

Temmuz 2010 tarihinde hayatlarını birleştiren ünlü sanatçı Gökhan Özen ve CHP İstanbul milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Özen, ilk bebekleri "Ada Deren" i kucaklarına almanın heyecanını yaşıyor.

Ünlü çift büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade ederken, Genç baba Gökhan Özen, "Allah'ıma binlerce kez şükrediyorum ki; bana bu güzel duyguyu yaşattı. "Ada" bugüne kadar bana verilmiş en büyük armağan. Ona büyük bir aşkla bakıyorum ki; zaten "Ada" gerçek bir aşk çocuğu" diyerek duygularını dile getirdi.

Gökhan Özenin Kızının Resimleri

Gökhan Özenin Kızının Resimleri

PAYLAŞ

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

gökhan özenin kızının son hali gökhan özenin kızının fotoları gokhan ozen sekilleri gokhan ozenin kizinin resmi gokhan ozenin kizinin resimleri gokhan ozen yeni sekilleri gokhan ozenin kizinin son hali gokhan ozen kizinin resimleri gökhan özen kızının son hali gökhan özenin kızının resimleri gökhan özen in kızının fotoları gökhan özen kızının resmi gökhan özenin kızının fotografları gökhan özen ve kızı son hali gokhan ozenin qizi adanin yeni wekilleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz