Yazar : s_yumruk çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Hülya Avşar Kiminle Birlikte?

Hülya Avşar'ın yeni aşkı kim merak ediyorum, Hülya Avşar kiminle çıkıyor kimle birlikte bu konuda bilgi verirmisiniz?

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Hülya Avşar, 1987 Türkiye 2. Güzeli Şebnem Dinçgör’le evliliğini geçtiğimiz hafta noktalayan işadamı Mehmet Dereli’yle aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme geldi. Ünlü sanatçının yardımcısı ilişkiyi doğruladı: “Evet, doğru. Yaklaşık 10 gündür birlikteler. Hülya Hanım yalanlamıyor, saklamıyor.” Avşar, sürpriz aşkla ilgili sorular üzerine “Bu konuyla ilgili Mehmet Bey’le görüşün” diyerek topu Dereli’ye attı. Dereli ise “Çıkan haberlerde yazıldığı gibi çiçek göndermedim. Evet, şu an flört ediyoruz ama henüz aşk yok. Beraberlikle ilgili bir şeyler var ama daha erken” yorumunu yaptı.

HERKESİN YAŞAMI ORTADA

Şebnem Dinçgör, geçtiğimiz hafta boşandığı sekiz yıllık eşi Mehmet Dereli’nin Hülya Avşar’la görüştüğünü bildiğini söyledi. “Yaklaşık iki hafta kadar önce kulağıma geldi. O gün de bugün olduğu gibi hiç ilgilenmedim, ilgilenmem” diyen Dinçgör, ilişki hakkında yorum yapmak istemedi: “Bu ilişkinin bana sorulması çok yanlış. Biz Mehmet Bey’le boşandık. Bunu Mehmet Bey’e veya diğer kişiye sormanız gerekir. Herkesin yaşamı ortada... Boşandığımız andan itibaren Mehmet Bey benim sorumluluğum içinde değil. Ben dimdik ayaktayım ve yaşamıma devam ediyorum. Güzelim, güçlüyüm, artık önüme bakmak istiyorum.”

İkimiz de bekârdık

Hülya Avşar’ın 1997 yılında evlenip 2005’te boşandığı Kaya Çilingiroğlu, 1992-93 yıllarında Şebnem Dinçgör’le ilişki yaşamıştı. Avşar’ın şimdilerde Mehmet Dereli’yle görüşmesi, “yılların intikamını aldığı” şeklinde yorumlandı. Şebnem Dinçgör ise Çilingiroğlu ile görüştükleri dönem bekâr olduklarını söyledi: “Yıllar önce Kaya da ben de bekârken bir birliktelik yaşadık. Bu ilişkiyi onunla anlamlandırmak ne kadar doğru bilmiyorum. Bunu karşı tarafa sormanız daha doğru olur.”(hürriyet)

Yazar : yeşil çevrimdışı

hülya avşar mutlaka birini bulmuştur

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

hülya avşar kiminle evli hülya avşar kiminle beraber hülya avsar kiminle beraber hülya koçyiğit kiminle evli hülya avşar kiminle birlikte hulya avsar kiminle beraber hülya avşar kiminle yattı hülya koçyiğit kimle evli hülya avşar kimle evli hülya avşar kimlerle yattı şebnem dinçgör kiminle evli hülya avşar kiminle çıkıyor hülya kocyigit kiminle evli hülya avşar kimlerle evlendi hülya avşarın sikiş günü

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz