Yazar : yosun çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Bülent Ersoy'un nişan fotografı ( erkek hali ile )

Bülent Ersoy yalanlamıştı ama..
    Bülent Ersoyun nişan fotografı ( erkek hali ile )

Gazeteci Tunç Kemal, anılarını kaleme aldığı "Damlalar" kitabında, Bülent Ersoy’un Mehtap adlı kadınla nişanlandığını yazdı ve o nişandan fotoğraflara yer verdi.

‘HİÇ NİŞANLANMADIM’ DEMİŞTİ

Bir süre önce Bülent Ersoy’un Mehtap adlı bir kadınla nişanlandığı iddia edilmiş, ancak ünlü sanatçı bu haberleri kesin bir dille yalanlamıştı. "Ben hiç nişanlanmadım" diyen Ersoy’un 35 yıl önce yapılan nişan töreninden fotoğraflar ise, gazeteci Tunç Kemal’in geçtiğimiz günlerde çıkan "Damlalar" adlı kitabında yayımlandı.

MEHTAP BANKADA MEMURDU

Tunç Kemal, ünlü sanatçının henüz ’Erkoç’ soyadını taşırken, o yıllarda bir bankada memur olarak çalışan Mehtap adlı kadınla nişanlandığını yazdı ve tören sırasında kendi çektiği fotoğraflara kitabında yer verdi. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan bu fotoğraflarda Bülent Ersoy ve nişanlısı, aileleri ile birlikte görülüyor.

Bülent Ersoy, nişan töreninde Tunç Kemal’e poz verdi. Fotoğrafta Ersoy, annesi Necla Erkoç, nişanlısı Mehtap, babaannesi, kayınvalidesi ve babası Fikret Erkoç ile birlikte görülüyor.

PAYLAŞ

Yazar : Nursena çevrimdışı

Bülent Ersoy keskin bir dönüş yapmıştır kendi tercihidir aslında pek enterese etmiyor.

Yazar : Murat çevrimdışı

Bülent Ersoy gibilerin hayatları gerçekten zor Allah başa vermesin.

Yazar : Misafir

kadın olmak isteyen ve ısrarla karşı cinsin kimliğine sahip olmak isteyen bir insan neden bir kızla nişanlansın ki?Anlamak mümkün değil.Madem kendini kadın gibi hissediyorsun neden bir kızla flört edip nişanlanıyorsun?Medem kadınlardan hoşlanan bir erkeksin neden sonradan bayan oluyorsun.Bu dünyayı çözemedim ben.Ne hayatı ne de insanları anlamak çok zor.Çelişkilerle dolu bir dünya burası.

Yazar : abrek çevrimdışı

bülent ablamın sesi ile ilgilensek..

ya arkadaslar bulent abla gercekten cok ii ama aldatıldı bea

Yazar : AYTEN KAYA V.S.İ.Ö.O

Sevmİyom be

hiç tavsip etmiyorum sizin o bülent abla dedidiğiniz şahısın yaptıklarını.

Yazar : Nehir çevrimdışı

Nişanlanmaktan bıkmadı bülent ersoy da yaşıtlarınada gitmiyor nerde körpe çocuklar var onları buluyor o çocuklarda bülent ersoyun variyetini kullanıyor başka bir açıklaması yok bunun

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

bülent ersöy çok degişmiş zamanla ne olurmuş neler.

sa

eeee Bülent Ersoyun nişan fotografı ( erkek hali ile )Bülent Ersoyun nişan fotografı ( erkek hali ile )Bülent Ersoyun nişan fotografı ( erkek hali ile )Bülent Ersoyun nişan fotografı ( erkek hali ile )Bülent Ersoyun nişan fotografı ( erkek hali ile )Bülent Ersoyun nişan fotografı ( erkek hali ile ) bu ne hergün biriyle nişanlanıyor

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

bülent ersoy erkek hali bülent ersoyun erkek hali bülent ersoy erkekken nişanlısı bülent ersoy eski hali bulent ersoy erkek hali bülent ersoyun erkekken nişanlısı bulent ersoyun evvelki hali bulent ersoy eski hali bülent ersoyun erkek hali fotoları bülent ersoy önceki hali bulent ersoyun erkek hali bülent ersoyun erkeklik hali bülent ersoy erkeklik hali bülent ersoy erkek hali fotoları bülent ersoy ilk hali

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz