1. #1

  Yazar : Muallim çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  8. Sınıflar için takdir teşekkür hesaplama programı  Sekizinci sınıfta okuyan öğrencilerin sömestr ve yıl sonu karnelerinde teşekkür yada takdir alacaklarını hesaplamak üzere 8.sınıf 2013 kriterlerine göre hazırlanmış robotu sunuyoruz.


  2012-2013 yarıyıl tatili geldi heyecanla notlarını ve takdir teşekkür alabilecekmiyim soruları soruluyor peki 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır aşağıda verdiğimiz link yarımıyla sizlerde 8. sınıf takdir teşekkür alabilecekmisiniz kolayca hesaplıyabilirsiniz..

  8. sınıf dersleri ve ders saatleri 6. ve 7. sınıftan biraz farklı. Bu sebeple takdir teşekkür hesaplaması farklı yapılır.8. sınıf takdir teşekkür hesaplama ders notlarınızı girerken, yanlış girmemeye çok özen gösteriniz. Türkçe dersinizin notu 55 ten düşük olursa ya da herhangi bir dersiniz 45 in altında olursa takdir teşekkür hesaplaması yapılmaz..


  8.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Şahnur çevrimdışı

  bende her dönem takdir teşekkür hesaplamaları yapardım


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  8. Sınıflar için takdir teşekkür hesaplama programı


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 8. Sınıflar için takdir teşekkür hesaplama programı

takdir hesaplama 8sınıf takdir teşekkür hesaplama 8sınıf 8sınıf takdir teşekkür hesaplama 8 sınıf için takdir hesap 8 sınıf takdir ve teşekkür hesaplama 8 sınıf takdir teşekkür 8sınıf takdir hesaplama 8sınıf takdir teşekkür hesaplama mobil mobil 8 sınıf takdir hesaplama takdir teşekkür hesaplama mobil 8 sinif takdir tesekkur hesaplama teşekkür hesaplama 8sınıf 8 sınıf takdir hesaplama takdir teşekkür hesaplama 8 sınıf 8sinif takdir tesekkur nasil hesaplanir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz