1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Odeobank 2013 Memur Alımı

  Odeobank 2013 İşçi Alımı ,

  Hülya Avşar reklamlarıyla piyasaya hızlı giriş yapan odeobank 2013 memur alımları kariyer.net sitesinden yani internet üzerinden yapılmaya başladı.

  Odeabank yukarıda da belirttiğimiz gibi bir Arap bankasıdır. Lübnan Audi Bank isminde diğer ülkelerde hizmet veren Odeabank ülkemizde de hizmet vermeye gönül vermiş kuruluşlardandır. Açılacak olan yeni şubelerde çalıştırılmak üzere 2000-5000 kişi arasında personel alımı yapılması bekleniyor. Odeabank ailesine ilk girenlerden olup kısa zaman içerisinde terfi etmek istiyorsanız Odeabank işçi alımı ve Odeabank personel alımı ilanlarını takip etmelisiniz. Odeabank memur alımı yaparken KPSS şartı aramamaktadır ve personel alımları kariyer.net üzerinden gerçekleştirilmektedir.
  Odeabank personel alımlarını takip etmek için kariyer.net/WebSite/IsArama/index.aspx bağlantısını kullanabilirsiniz. Odeabank personel alımı hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Odebank'ta çalışmak istiyorum Odeobank 2013 Memur Alımı Ankara'da nerede şubeleri olacakmış?


 3. #3

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı) 9.km B Blok Zemin Kat No:11 06510 ÇANKAYA / ANKARA


  Şube Tipi : KURUMSAL
  Şube Kodu : 1030
  Telefon : 3122489800
  Faks : 2123481836


 4. #4

  Yazar : Şahnur çevrimdışı

  Odeobankta çalışacaklar sanırım sözleşmeli olacaklar.


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Odeobank 2013 Memur Alımı


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Odeobank 2013 Memur Alımı

odeobank şifre alma odeobank alımları 2013 odeobank cankaya

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz