1. #1

  Yazar : Avukat Canan çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Odeabank Şubeleri Nerelerde Var

  Odeabank şubeleri nerelerde varr, Odeabank kimin?
  Hülya Avşarın reklamında oynadığı Odeabank nedir?

  Lübnan'ın en büyük bankası Bank Audi, Türkiye'de bankacılık yapmak üzere 12 yıl sonra sıfırdan lisans alan ilk banka oldu.
  Odeabank Bank Audi sal'nin Türkiye'deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. 20 Haziran 2012'de faaliyet izni almak için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na başvuruda bulunmuş, 2 Ekim 2012 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan (BDDK) faaliyet iznini aldığını bildirmiştir. Odeabank Türkiyedeki İlk şubesini 1 Kasım 2012'de Maslakta açan Odeabank, 7 Aralık'ta 2. şubesini istanbul Güneşli'de, yine 7 Aralık'ta da 3. şubesini Kozyatağın'da açmıştır.

  Banka hakkında daha detaylı bilgi için odaebank sayfasını ziyaret ediniz.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Sinel çevrimdışı

  Odeabank reklemında hülya AVŞAR oynuyor.


 3. #3

  Yazar : Murat çevrimdışı

  http://www.yasamvesaglik.com/forum/k...-subeleri.html burada istanbul şubeleri var, Ankara, izmir ve bursada şimdilik bankalar mevcut.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Odeabank Şubeleri Nerelerde Var

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Odeabank Şubeleri Nerelerde Var

odeabankı nerelerde kullanabilirim

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz