Zayıflatan ruj

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında ~Ecrin~ tarafından paylaşıldı.

1. ~Ecrin~

~Ecrin~ Yeni Üye

Fuze adlı iştah kesen enerji içeceği ve popüler kozmetik markası Too Faced bir araya gelip* dudağa sürüldüğünde vücudu incelten parlatıcı ruj ürettiler.

Sürüldüğünde iştah kesme özelliği olduğu iddia edilen parlatıcı rujun sloganı “Asla kalçalara değil* her zaman dudaklara.”

Kadınların takıntılı olduğu konu ile kullanmaktan hoşlandığı şeyi çok iyi yakalamış bu iş birliği. İki özelliği ortak kümede birleştiren iki şirket yeni bir kozmetik trendine öncülük ediyor olabilir. Şayet dudak şişirme özelliği olan parlatıcıların da ilk yaratıcılarındandı Too Faced firması.

Firmanın üretiminin ardından şişirici piyasası patlamıştı. Niyeti bir taşla iki kuş vurmak isteyenlere iştah kestiği için incelme vaadiyle dudak parlatan bu ürün üç farklı aromada piyasaya çıkmış durumda. İncelmenin ve güzelleşmenin yanı sıra bu ürünle pazarlamanın da mucize dünyasına adım atılmış olunuyor

2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

anam ne güzelmiş:) bu ruj çok satar

3. yosun

yosun Süper Yönetici

bencede nehirciğimmmmm alıp denesekmi acaba:))))

4. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

düşünmüyorum değil yosunum :)

5. yosun

yosun Süper Yönetici

nehirciğim birlikte alıp deniyelim :))

6. ~Ecrin~

~Ecrin~ Yeni Üye

Bence almayın yaa rujun ne zayıflatıcı etkisi olacak sanmıyorum ben :D:D:D:D:p

7. yosun

yosun Süper Yönetici

kız sen biz tontoş kalalım istiyon galiba ecrincimmmm:))

8. ~Ecrin~

~Ecrin~ Yeni Üye

ayy yok ablacım yaa ben paranız boşuna gitmesin diye şey etmiştim :D.Başka yöntemleri deneyin bence. Mesela kekikli acı çehre tableti varmış o olabilir :D:D:D:D:)

9. yosun

yosun Süper Yönetici

hımmmmmm ne varmış kız nehircimmmmmm bak ecrin bizi zayıflatcak e canım bu iyi geliyomu acaba????:))

10. ~Ecrin~

~Ecrin~ Yeni Üye

iyi gelebilir yosun ablacım doğal bişeye benziyor olabilir yani :):):D

11. yosun

yosun Süper Yönetici

hehe he tmm canımmmmm saol paylasımın icin bi arastıralım bakalım:))))

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş