Zayıflamak İsteyenlerin Yiyebileceği 5 Sağlıklı Besin

Konu, 'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

1. R

Rabba Bölüm Yöneticisi

Diyet yapan birçok kişi sağlıksız beslenmelerinin bir sonucunu yaşamaktadırlar.
    Diyet yaparken yararlanabileceğiniz besinler arasında en sağlıklı olarak bilinen elma çantalarınız dan asla ayır mamanız gereken bir meyvedir. Neşenizi de yerine getiren bu meyve fazla yağların yakılması aşamasında da sizlerin en önemli yardımcılarınız arasında yer almaktadır. İkinci olarak yoğurt yiyerek son derece sağlıklı bir atıştırmalık elde etmiş olursunuz. Yoğurdunuzun içerisine dilerseniz mevsim meyvesi eklemelerinde bulunabilirsiniz. Özellikle kış aylarında yararlanabileceğiniz havuç hem kalorisi düşük hem de kansere karşı koruyucu bir besindir. Cherry domates de denilen domates çeşitleri arasından seçimde bulunarak sağlıklı bir atıştırmalık ile de formunuzu korumaya devam edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz salatalarda ıspanaktan yararlanarak ihtiyacınız olan demiri ıspanaktan alarak karşılayabilirsiniz.

2. i

ilayda Yeni Üye

Zayıflama gibi bir takıntım yok am sağlığım için bu bu dediklerinizi yiyeceğim.Çünkü bu ara hep yiyip yiyip oturdum göbek yaptım.:)bunları yerkende hareket edelim bence en önemlisi bu .

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş