Yeniyıl Yılbaşı Hediyeleri 2012

Konu, 'Önemli Günler' kısmında irem tarafından paylaşıldı.

1. i

irem Yeni Üye

2012 yılbaşı hediyesi,yeni yıl hediyeleri, yılbaşı hediyelikleri, yeni yıl hediyesi ne almalıyım?

2011 Yılbaşına Özel Yepyeni yeni yıl hediyeleri..

Yeni bir yılın heyecanı yaklaşırken, sevdiklerinize hediye alma telaşı da başlıyor. İşte birbirinden farklı ürünlerle en iyi yılbaşı hediyesi alternatiflerine buradan bakabilirsiniz.En azından fikir sahibi olup sevdiklerinize uygun hediyeyi bulabilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için mağazaların yılbaşı kampanyalarından yararlanabilirsiniz.Rengarenk kazaklar, montlar, pançolar, 2011 kışının favori aksesuvarları olan atkı eldiven takımlar ve şapkalar ideal hediyeler arasındadır. Ayrıca çeşit çeşit çanta ve ayakkabılar ile şık kolyeler, bilezik ve küpeler, renkli taş yüzükler hediye seçeneğinizi arttırıyor.

Ayrıca sadece yılbaşı için yurt dışından özel olarak getirtilen çikolata ve bisküviler de sevdiklerinize verebileceğiniz en tatlı hediyelerden olacak.

Erkekler için hediye seçmeyi daha kolay ve keyifli kılan giyimler de piyasa da mevcut. Ütü gerektirmeyen gömlekler, makinede yıkanabilir takımlar ve kravatlar, koton üstler ile birbirinden ilginç ve eğlenceli hediyeler seçme şansı yakalayacaksınız.

Birbirinden şık ve kaliteli kol düğmeleri ve cüzdanların da yer aldığı geniş aksesuar koleksiyonu ile şıklığınız perçinlenecek, yılbaşı gecesinin en karizmatik erkeği siz olacaksınız.

Yılbaşı gecesi en şık olmak her kadının isteğidir. Bu özel gece için şık gece elbiseleri ve bluzlar ile kendinizi eşsiz hissedeceksiniz. Birbirinden gösterişli pullu elbiseler, ceketler ve kıyafetlerinizi tamamlayabileceğiniz değişik aksesuarlar ile yılbaşı gecesinin en göz alıcı kadını siz olacaksınız.İpek ve saten gecelikler, ipek çamaşırlar, kırmızı ve siyah büstiyerler, iz yapmayan iç çamaşırları ile de iç şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

2011 Sezonunun trendleri arasında yer alan birbirinden güzel ve ışıltılı kolye ve küpeler, bilezikler şıklığınıza şıklık katacak. Aloe Vera, Manolya ve Lavanta aromalı özel bakım serileri ile önce kendinizi şımartın ve rahatlatın sonra partiye hazırlanın.

2011 yılbaşı hediye sezonunda ailenizin minik fertlerini de unutmamak gerek. Süslü olmayı seven miniklere bere ve eldiven takımları, çocuklarınızın sıcacık kalmasını sağlayacak cıvıl cıvıl kazaklar ve montlar sizler kadar miniklerinde hoşuna gidecek. Rengarenk giysilerinin yarattığı şirin ve sevimli tarz ise ‘keşke çocuk olsaydım’ dedirtecek.

Çam ağacınız için seçeceğiniz pırıltılı, renkli süsler, evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ve yılbaşı dekorasyonunuzu tamamlayan potporiler, kokulu mumlar ve farklı tasarımlardan oluşan duvar süsleri evinizdeki yılbaşı atmosferini tamamlayacak.
    Ayrıca yılbaşı hediyesi olarak birbiriyle uyumlu çok şık vazolar ve kaseler, renkli cam vazo ve mumluklar, kanepenizi süsleyecek büyük yastıklar, sevdiklerinizin resimleriniz koyabileceğiniz şık çerçeveler, hayvan objeleri seçkin hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

2. U

Unregistered Misafir

merhaba arkadaşlar yeni yıl hediyesi için incelemenizi tavsiye ediyorum.

3. F

Fıstık Yeni Üye

Yılbası geldiğinde hediye konusunda resmen kıvranıyorum

4. U

Unregistered Misafir

Yılbaşı hediyesi için tavsiye edebileceğiniz bir internet sitesi varmı arkadaşlar uygun fiyata ürün bakıyorum.

5. E

Esram Yeni Üye

Bu yılbaşında hiç kimseye hediye almayacağım

6. Z

Ziyaretci Misafir

YIlbaşında klasik hediyelerden sıkılanlar için önereceğim bir site var gerçelten özenle hazırlanmış ve içinde cok ilginç ürünler var.
    farklı hediye arayanlar için bence bir girip incelemelisiniz
    cokiyiyaa-com En ilginç hediyeler, En sıradışı hediyeler,Enteresan ürünler ve hediye seçenekleri,Sevgiliye hediye

7. U

Unregistered Misafir

Ben geçen sene yılbaşı hediyeleri için çok güzel bir internet sitesi buldum.Ürünleri çok güzel çok memnun kalmıştım bu senede ordan alcam sizlerede tavsiye ediyorum ..

8. Z

Ziyaretci Misafir

en ilginç yılbaşı hediyeleri için en iyi yer, her sene en çok beğenilen hediye benimki oluyor:)

9. a

açelya Yeni Üye

Yılbaşı geldiğinde herkes de bir hareketlilik başlar herkes de bir hediye telaşı olur bunlar tatlı telaşlar

10. a

ada Yeni Üye

Bende sevdiklerime hediye almak istiyorum ama vakit bulamıyorum insallah son dakikaya kalmaz hediye işim

11. Z

Ziyaretci Misafir

Yılbaşı hediyeleri olarak artık sıradan şeyleri kimse beğenmiyor hep ilginç hediyeler bekliyorlar, gibi ürün önerileri olan var mı?

12. Z

Ziyaretci Misafir

Aşkıma yılbaşında ne alsam acaba?

13. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Trendler her sene degisiyor, oynamalar oluyor . Önemli olan bence onu dusundugunuze dair birsey almaniz ve az cok neler sevdigini biliyorsunuzdur. Onu dusundugunuzu hissettirin bence en önemli sey olacaktir.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş