Yeni Thema Hakkında

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Arkadaşlar forumumuz için yeni bir tasarım çalışması yapıyoruz, bazı değişiklikleri site açıkken yapacagımızdan kısa süreli kaymalar olabilir.

Sizlerinde fikirlerinizi bekliyorum.

2. yosun

yosun Süper Yönetici

tmm canım ama ellerinize sağlık cok güzel olmuşşşş...bu arada bi arkadasımız tşk butonu istemişti mümkünmüdür acaba canım...

3. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

4. c

cağla Yeni Üye

5. QsqE

QsqE Cadı Üye

süper oLmus ablam ellerine sağLIK Valla :D

6. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Teşekkürler canım, bir kaç değişiklik daha yapınca son haline gelecek :cool:

7. yosun

yosun Süper Yönetici

inş nehircimmmmmm bekliyoruzzzzzz sabırsızlıkla .........

8. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Arkadaşlar birde önemli bir hususa deginmek istiyorum , bazı paylaşımlar yaparken tabikide bazı sitelerden alıntı yapıyoruz . Özellikle madameli , madameli . com gibi sitelerden lütfen alıntı yapmayalım. mynet , mahmure.com gibi büyük portallar zaten ihtiyacımızı karşılayacaktır. Birde özellikle bazı forumlarda küçük gifler oluyor , virgül yerine kullanılmakta o tür yerlerdende paylaşım yapmayalım gizli link ile sitelerin reklamları yapılmakta.

9. QsqE

QsqE Cadı Üye

KesinLikle abLamm haklısın çok var öyle..

10. A

Abdullah Yeni Üye

özellikle bazı forumlarda küçük gifler oluyor , virgül yerine kullanılmakta o tür yerlerdende paylaşım yapmayalım gizli link ile sitelerin reklamları yapılmakta....

11. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Sitemizin temasi cok guzel bence cok begeniyorum sadelik guzeldir insana huzur veren bir temamiz var :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş