Yeni Apple İwatch Görüntüleri Resimleri

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında Sosyete tarafından paylaşıldı.

1. S

Sosyete Yeni Üye

O sadece bir saat değil, alanında devrim gibi yeniliklere imza atan Apple İwatch Görsellerine dikkatli baktığımızda çekilen fotoğraglar bizleri yıllar önce uzay yolunda bunlar çıkınca bir tane koluma takacağım dediğimiz modeller.

Apple'ın akıllı ürünler teknolojisinin son halkası iwatch akıllı saatlerin resimleri.

2. N

Nursultan Yeni Üye

Nasıl güel birşeu bu bayıldım doğrusu

3. glorious

glorious Yeni Üye

Çok güzel bir ürüne benziyor,zaten apple başlattıysa gerisi gelir,her firma kendi yeniliklerini ekleyerek birkaç yıl sonra mükemmel modeller raflarda yerini alır.Bildiğim kadarıyla bu saatlerde NFC yani yakın alan iletişimi özelliği de olucak bu da demek oluyor ki saatle bu saate yakın elektronik cihazlar arasındaki haberleşme de mümkün olucak,yani örneğin alışverişe gittiğinizde sadece saatinizi göstererek ödeme yapabileceksiniz.Tabi bu belli bir zaman alabilir tüm satış noktalarına nfc uyumlu aletler gelene kadar.Ama yine de yanınızda kredi kartı taşımadan ödeme yapmak için güzel bir uygulama,tabi ondan daha güzel bir uygulama da paysafecard.O da ön ödemeli sistem şeklinde.Satış noktasından aldığınız pin ile online ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz.Şüphesiz ki teknoloji geliştikçe her alanda kullanıcının işini kolaylaştıracak sistemler gelişiyor.Apple'ın bu ürünün de çok başarılı olacağını tahmin ediyorum.

4. k

köpecik Yeni Üye

gerçekten ilginc ve güzel birşey.

5. N

Nursultan Yeni Üye

Süper görünüyor bence bayıldım tek kelimeyle

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş