Yay Burcu Ünlüleri Kimlerdir?

Konu, 'Astroloji' kısmında oguz_28 tarafından paylaşıldı.

1. o

oguz_28 Yeni Üye

Yay Burcu Ünlüleri Kimler Biliyor musunuz, Yerli Ünlülerden Kimler Yay Burcu, Yay Burcunda olan yabancı ünlüler kimler, Yay Burcundaki Ünlü Kişiler

Türk veya Yabancı birçok ünlüyü bünyesinden barındıran Yay gurubundan yerli yabancı kimler varmış hep birlikte bir göz gezdirelim.

Brad Pitt, Kim Bassinger, Hülya Koçyiğit, Tyra Banks, Gülsen Bubikoğlu, Perran Kutman, Gani Müjde, Mehmet Ali Alabora, Azra Akın, Göksel, Beethoven, Merve İldeniz, Emre Aşık, Atıf Yılmaz, Fatma Girik, Fatih Aksoy, Sertab Erener, Hamdi Koç,

Pierre von Hoojidonk, İbrahim Kutluay, Julianna Moore, Zeynep Tokuş, Winston Churchill, Steven Spielberg, Woody Allen, Osho, Nostradamus, Nihat Kahveci, Britney Spears, Ben Stiller, Tina Turner, Lucy Liu, Christina Aguilera, Jennifer Connely, Bruce Lee, Mark Tvvain, Walt Disney, Frank Zappa, Jim Morrison, Jimi Hendrix, Frank Sinatra, Jane Austen, Emily Dickinson, William Blake, Maria Callas, Jane Fonda, Bette Midler, Tuba Unsal, Ayşe Arman.

2. N

Nida Yeni Üye

Yay burcunda bayagı ünlü mevcutmuş

3. M

Misafir Misafir

Sananeevet peki Havva ile Adem hangi burçtan mış?

4. M

Misafir Misafir

puahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah
    öldürdün la beni
    ;);););););););););););)

5. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Hahah epey unlu varmis Yay burcu olan unlulerden :) Bilemiyorum burclara inanmadigim ve simdiye tek cok isim olmadigi icin pek bilemiyorum hani :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş