Yavru Sibirya Kurdu Fiyatları

Konu, 'Evcil Hayvanlar' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. Sibirya Kurdu Fiyatları Yavru
    Sibirya Kurdu Yavrusu Fiyatları

Yavru Sibirya Kurdu Fiyatları

Sibirya kurdu ( husky ) fiyatı köpeğin rengine ve gözlerinin rengine göre değişir.Kimi zaman 100 tl de sibirya kurdu yavrusu bulabilirsiniz..Ama ortalama Sibirya kurdu fiyatları 200 TL ile 500 TL arasıdır..

2. Misafir

Misafir Misafir

ya bişe sorcam arkadaşım nerde bulabilirim 200 tl veya 500 tlye yerini sölermsn
  3. çok tatlı bir köpek sevdiğim bir cinstir sibirya kurdu
  4. Misafir

Misafir Misafir

5. Misafir

Misafir Misafir

bende var isteyen varsa...yavruda var 1 tane annesinide verebilirim bakıcak yerim yok taşınmak zorunda kalınca eski komşumuzun bahçesinde duruyor...
  6. Murat

Murat Yönetici

Elime düşerse size hediye edebilirim, Hayvan ticaretine karşıyım. Evcil Hayvan..
  7. kerem

kerem Misafir

lütfen bana yardım edin benim sibirya kurdumu çaldılar bana birtane sibirya kurdu verebilirmisiniz 100tl ve 150 tl arası fiyatı olsun bana yardım edenlere çok teşekür ederim:)
  8. nasıl ulaşabiliriz size veya 0 537 484 41 69 ararsanız sevinirim bi şekilde anlaşıcağımızı umuyorum
  9. çok tatlılar ama köpek büyütmek beslemek zor iş arkadaş
  10. misafir

misafir Misafir

İstanbul = ben yavruyu almak isterim Tel : 0536 704 46 78 cağrı atabilirsin ben ararım
  11. IcemaN

IcemaN Misafir

Yavru sibirya kurdu alabilirim ücretli yada ücretsiz vermek isteyen arkadaşların mail atmaları rica olunur.
  12. misafirdgdrede

misafirdgdrede Misafir

allah bize bahçeli ev kısmet ederse biz de alırız
  13. ceyhan

ceyhan Misafir

bıtane banada edındıre bılırmısınız sızlere duacı olurum 0532 645 24 80 beklerım tlınızı guzel kardeslerım
  14. kahadir

kahadir Misafir

15. azizbaba44

azizbaba44 Misafir

ben alırım yerımde musaıt bahcede yasıyorum
  16. cemil sbrya

cemil sbrya Misafir

benm köpeğim bugun yavruladı safkan sibirya kurtları anne baba beyaz secereli 5 tane yavrusu oldu ve bugun 500 tl ye satıyorum.. 2 beyaz 1 siyah 1 gri 1bal sarısı yavrular hepsi maskeli ve güzeller beyazların be bal sarısının fyatı biraz fazla
  17. isimsiz

isimsiz Misafir

gelin ben de çok bedava
  18. kral29

kral29 Misafir

19. Yasin Şanlı

Yasin Şanlı Misafir

Ben Sibirya Kurdu Satıyorum Şu An 2 Yaşında 2 Gözüde Beyaz Rengi Turuncu Beyaz satılır Tel:05312664340 eposta:

saltanat1222@hotmail.com
  20. RAMAZAN ORUÇ

RAMAZAN ORUÇ Misafir

antalyanın kumluca ilçesi adrasan kasabasında satılık 2 tane sibirya yavrusu var biri krem rengi
    biride bem beyaz 10 eylül 2013 de doğdu (fiyatı=500)TL

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. sibirya kurdu fiyatları

,
  2. yavru sibirya kurdu fiyatlari

,
  3. sibirya kurdu fiyatı

,
  4. sibirya kurdu yavrusu fiyatları,
  5. sibirya kurdu yavru fiyatları,
  6. yavru sibirya kurdu fiyatı,