Yavru Sibirya Kurdu Fiyatları

Konu, 'Evcil Hayvanlar' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Sibirya Kurdu Fiyatları Yavru
    Sibirya Kurdu Yavrusu Fiyatları

Yavru Sibirya Kurdu Fiyatları

Sibirya kurdu ( husky ) fiyatı köpeğin rengine ve gözlerinin rengine göre değişir.Kimi zaman 100 tl de sibirya kurdu yavrusu bulabilirsiniz..Ama ortalama Sibirya kurdu fiyatları 200 TL ile 500 TL arasıdır..

2. M

Misafir Misafir

ya bişe sorcam arkadaşım nerde bulabilirim 200 tl veya 500 tlye yerini sölermsn

3. N

Naime Yeni Üye

çok tatlı bir köpek sevdiğim bir cinstir sibirya kurdu

4. M

Misafir Misafir

ya bunu yerim ben ya :D

5. M

Misafir Misafir

bende var isteyen varsa...yavruda var 1 tane annesinide verebilirim bakıcak yerim yok taşınmak zorunda kalınca eski komşumuzun bahçesinde duruyor...

6. Murat

Murat Yönetici

Elime düşerse size hediye edebilirim, Hayvan ticaretine karşıyım. Evcil Hayvan..

7. k

kerem Misafir

lütfen bana yardım edin benim sibirya kurdumu çaldılar bana birtane sibirya kurdu verebilirmisiniz 100tl ve 150 tl arası fiyatı olsun bana yardım edenlere çok teşekür ederim:)

8. nasıl ulaşabiliriz size veya 0 537 484 41 69 ararsanız sevinirim bi şekilde anlaşıcağımızı umuyorum

9. N

Nursultan Yeni Üye

çok tatlılar ama köpek büyütmek beslemek zor iş arkadaş

10. m

misafir Misafir

İstanbul = ben yavruyu almak isterim Tel : 0536 704 46 78 cağrı atabilirsin ben ararım

11. I

IcemaN Misafir

Yavru sibirya kurdu alabilirim ücretli yada ücretsiz vermek isteyen arkadaşların mail atmaları rica olunur.

12. m

misafirdgdrede Misafir

allah bize bahçeli ev kısmet ederse biz de alırız

13. c

ceyhan Misafir

bıtane banada edındıre bılırmısınız sızlere duacı olurum 0532 645 24 80 beklerım tlınızı guzel kardeslerım

14. k

kahadir Misafir

15. a

azizbaba44 Misafir

ben alırım yerımde musaıt bahcede yasıyorum

16. c

cemil sbrya Misafir

benm köpeğim bugun yavruladı safkan sibirya kurtları anne baba beyaz secereli 5 tane yavrusu oldu ve bugun 500 tl ye satıyorum.. 2 beyaz 1 siyah 1 gri 1bal sarısı yavrular hepsi maskeli ve güzeller beyazların be bal sarısının fyatı biraz fazla

17. i

isimsiz Misafir

gelin ben de çok bedava

18. k

kral29 Misafir

19. Y

Yasin Şanlı Misafir

Ben Sibirya Kurdu Satıyorum Şu An 2 Yaşında 2 Gözüde Beyaz Rengi Turuncu Beyaz satılır Tel:05312664340 eposta:

saltanat1222@hotmail.com

20. R

RAMAZAN ORUÇ Misafir

antalyanın kumluca ilçesi adrasan kasabasında satılık 2 tane sibirya yavrusu var biri krem rengi
    biride bem beyaz 10 eylül 2013 de doğdu (fiyatı=500)TL

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş