Video Cd'ye Nasıl Aktarılır ve Nasıl İzlenir Resimli Anlatım

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Video Cd Yapma Resimli Anlatım
    Video Cd Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Nero'yu çalıştırdığınızda, karşınızda bir pencere belirecektir. (aynı aşağıdaki resim gibi)Hardiskteki Dosya ve klasörleri Cd'ye yazmak istiyorsak, Veri Diski Yarat'a tıklıyoruz ve bir sonraki adıma geçiyoruz.

Karşınıza çıkan bu pencerede,Add kısmına tıklayıp, Cd'ye yazmak istediğiniz dosyaları ve Klasörleri belirtiyorsunuz.

Cd'ye yazmak istediğimiz Dosya ve Klasörleri seçip Add kısmına tıklıyorsunuz.Dosya ve klasörlerinizi ekledikten sonra, son olarak Finished'e tıklıyorsunuz.

Karşınıza çıkan bu pencerede ; (Artık dosya ve klasörler eklendi)Next'e basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Karşınıza çıkan bu pencerede,Current recorder : Cd-Rw'ınıza Boş bir Cd yerleştirip, Cd-Rw'ınızı burdan belirtiyorsunuz.Disc name : Cd'nize bir isim veriyorsunuz.Writing speed" : Buraya Cd'nizi kaç hızda yazmak istediğinizi belirtiyorsunuz.Number of copies : Kaç adet Cd çoğaltacağınızı burada belirtiyorsunuz.Allow files to be added later: Bu bölümün işaretli olursa daha iyi olur. Cd'nizin üzerine daha sonradan dosya ve klasörler eklenebilir.Bütün ayarlarınızı yaptıktan sonra Burne tıklayarak Cd'nizi yazdırabilirsiniz.

2. :Sssssss

:Sssssss Misafir

Ben şunu anlmadım cd yi takar takmaz kendiliğinden filmin açılması için ne yapmalıyım ?

3. m

minenur Misafir

bende şunu anlamadım sidiyi nasıl açcaz onu göstermeden hemen napacamızı demişler ilk başta ne yapacaz

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş