Van İçin Ne Kadar Para Toplandı

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Van İçin Tek Yürek Kampanyasında Toplam Ne Kadar Para Toplandı
    Kanaltürk, NTV, Kanal24, aHBR ve Beyaz TV Ne kadar Para Toplandı
    Kanal D, ATV, CNN Türk, Fox, Star TV, Ne kadar Para Toplandı
    Kanal D, ATV, CNN Türk, Fox, Star TV, Kanaltürk, NTV, Kanal24, aHBR ve Beyaz TV bu akşam ortak yayın yapıyor. “Van İçin Tek Yürek” adlı yardım kampanyasıyla deprem felaketinin yaraları sarılıyor.

Van için Tek Yürek kampanyasında saat 23.50 itibariyle 15 milyon TL bağış toplanmış bulunuyor. Rakam hızla yükselmekte ve gecenin sonunda toplanan bağış miktarı net olarak sitemizden duyurulacaktır.

Pek çok ünlü isim dönüşümlü olarak katılıp telefonları yanıtlayıp kampanyaya destek olduklarını gösterdiler. Peki kampanyaya kimler nekadar miktarla katkıda bulundu.

Merinos Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu kampanyaya 1 milyon TL'lik nakit yardım, ayrıca Van'a Mehmet Erdemoğlu adına 3 milyon TL'lik okul yaptıracaklarını ifade etti.

ETİ Yönetim Kurulu Başkanı Firuzan Kanatlı da 1 milyon TL'lik yardım yapacaklarını açıkladı.

Koza İpek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek 1 Milyon TL bağışladı.

Evkur Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kan 2 milyon TL yardımda bulunacaklarını açıkladı.

Şenol Özdemir Özdemir inşaat 3 Milyon Dolar bağışladı

Saat : 03;00 itibariyle suana kadar 61.650 milyon toplandı

2. üsküdarlı

üsküdarlı Yeni Üye

inşallah Bu parada Buhar olup uçmaz....

1999 Gölcük depremi sonrasında geçici olarak yürürlüğe konulan deprem vergisi tahminen 40 milyar TL’yi buldu fakat paranın nerde olduğu belirsiz.

3. Murat

Murat Yönetici

Para devletin içinde 40 milyar TL yi devlet oraya yatıracak degil. Dünyanın her yerinden önce yardım müessesi çalışır sonra devlet bu yetmezse ek ödenek açar. Acil olarak zaten devlet ve Kızılay gerekeni yaptı.

4. N

Nida Yeni Üye

Maşallah büyük bir rakam toplanmış umarım Van ve cevre illerdekilerin yaraları sarılır

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş