Valide Sultan Muhteşem Yüzyıldan Ayrılıyor

Konu, 'Dizi Karakterleri' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Valide Sultan Diziden Ayrılıyor ,
    Muhteşem Yüzyıl Nebahat Çehre Ne Zaman Ayrılacak ? ,

Muhteşem Yüzyıl"ın Valide Sultan'ı Nebahat Çehre, sezon finalinde diziden ayrılacağını açıkladı.

"Son senem artık yokum"
    "Valide Sultan sezon sonunda ölüyor. Aslına bakarsanız tarihsel örgüye göre uzun bile yaşadı. Çocuklar doğdu, büyüdü, o hâlâ hayatta. Zaten daha önce ölmesi gerekirdi" diyen Çehre, bu finalin ardından bir süre dinlenmek istediğini de sözlerine ekledi: "Yedi senedir durmaksızın çalışıyorum. O nedenle yeni proje tekliflerini geri çevirmeye başladım. Üç dört ay tatil yapacağım."Bu arada Çehre ile birlikte Malkoçoğlu karakterini canlandıran Burak Özçivit de diziye veda etmeye hazırlanıyor. Malkoçoğlu için bu akşam ekrana gelecek bölümde idam kararı çıkacak. Ancak kararın uygulanıp uygulanmayacağı bir sonraki bölümde kesinlik kazanacak.

2. E

Elma Yeni Üye

Valide Sultan'ın tarihi bilgilere göre ölmesi mi gerekiyordu yoksa parasal açıdan mı anlaşamadılar

3. H

Hoca Yeni Üye

muhteşem yüzyıl adlı dizideki en güzel kadın oyuncu. yaş olarak da diğerlerinden fazla durmuyor, oyunculuğuyla da farkını hemen belli ediyor. açıkçası ecdada böylesine pervasızca küfür edilen bir yapımda rol almasını kendisine yakıştıramadım. kendisini en kısa zamanda kaliteli yapımlarda da görmek isiyoruz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş