Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum Dizisinden Niçin Ayrıldı?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında yüksel tarafından paylaşıldı.

1. y

yüksel Yeni Üye

Vahide Gördüm diziden ayrılıyor mu
    Vahide Gördüm diziden neden ayrıldı
    Vahide Gördümün hastalığı ne
    Vahide Gördüm kanser mi
    Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum Dizisinden Niçin Ayrıldı?
    Sinema ve Dizi dünyasının en başarılı kadın oyuncularından biri bence Vahide Gördüm. Dikkatleri ilk olarak Bir İstanbul Masalı dizisiyle çeken Vahide Gördüm son olarak "Adını Feriha Koydum" dizisinde Zehra Hanım rolü ile beğeni topluyordu.
    Eşi Altan Gördüm ünlü oyuncunun göğsünde bir kiste rastlandığını doktorların kötü huylu olmasından endişelendiğini ve pataloji için parça alındığını açıkladı. Göğsündeki kistin pataloji raporu sonucu Vahide Gördüm'ün kemoterapi tedavisi görebileceğinide söyleyen Altan Gördüm bu hastalık nedeniyle Ayhan hanımın diziden mecburi olarak ayrılacağını açıkladı.

Ünlü oyuncunun eşi Altan Gördüm, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Maalesef böyle bir şanssızlıkla karşılaştık, sıkıntılı bir yola girdik. Patoloji raporlarının temiz çıkmasını ümit ediyoruz. Kemoterapi tedavisi görme ihtimali yüksek olduğu için dizi ve sinema çalışmalarına ara verilecek. Vahide ile bu zor günleri aşacağız."

2. H

Hoca Yeni Üye

İstanbul masalı dizisinde oynarken canlandırdığı rol gerçek oldu kanser olmuş allah şifa versin .. 6 ay sonra turp gibi olcam demiş inş

3. N

Nida Yeni Üye

Vahide Gördüm'ün hasta olduğunu duydum acil şifalar diliyorum kendisine

4. R

Ruhsar Yeni Üye

Vahide Gördüm hep anne rolüyle karşımızda ona annelik çok yakışıyor geçmiş olsun diyorum kendisine

5. l

leila Misafir

gercetdan gecmis olsum ban iran dan bu diziyi izliyorum ve vahida hanimi cok seviyorum . bence cok goucli bir karakteri var va bu hasaliga inacak. burdan ununcin hayirli doua ediyorum.

6. Şaban

Şaban Yeni Üye

Diziden ayrıldı kanser olmus allah yardımcısı olsun dualarımız senınle

7. Şaban

Şaban Yeni Üye

kanser tedavisi görüyr

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş