Üzüntü, Keder ile ilgili söylenmiş sözler

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Hayatın bir kısmı üzüntü ve keder içerisinde geçer, hangimiz hüzünlenmiyoruzki? Derin kederleri ve hüznü anlatan bir birinden yaralayacağı sözler.
    Gözlerimden akan her damla yaş senin için, kalbimden akan bir damla kan gibi sevdam.. ölmemi istiyorsan durma ağla bu canım sana fedadır yar.

Sensiz yaşamak Dünya'da ateşlerde yanmaktan da beter be canım..

Hüzünler içinde buldum kendimi, Sensizliğin içinde tarumar olmuşum, gezerim sokaklarda serseri gibi, Beni bıraktın ya hüzünlerimin sözleri sanadır.

Bu gece bir başka hüzün çöktü odama, üzüntülerim dert ortağım oldu yalnızlığımda, bir ağıttır sözlerin yanımda, ya çekip vuracağım kendimi, yada üzüntü dolu sözlerimle gideceğim yalnızlığa.

Ne derinleşmiş hüzün bitirdi neni nede senin üzüntün bitirdi içimdeki sevgiyi, Aldatılmak varmış kaderimde olmayan aşkmış Sahtekarlıklarla süslemiş sin sen hayatını..

Hiç kimse görmesin tanımasın beni..bu gece çekemem boş beleş muhabbetleri..dokunmayın bırakın beni kendi halime ..rüzgar nereden eserse hesap kitap yok bu gece..

Ay değil, mevsim değil, bir ömür geçti sensiz,keşke böyle sevmeseydim ağlıyorum çaresizim sensiz.

Sevdalı sandım seni yüreğimi verdim yetmedi duygularımı hayallerimi sevgimi verdim.ama ne yaptın sen beni anlamadın. Var olan her şeyi kirlettin adam sanmıştım seni.bitti sana itimadım kayboldu duygularım çıkma karşıma bir tekmede ben atarım kurtuluş sana bu sözler

Hayat yaşandığı kadardır. Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur.

Bu kez anladım hüzünlerden bozma mutluluklar yaşıyorum..

Hatırlamaktan korktuğum tüm anılarımı çöpe attım var mı daha iyi bir çözüm..

Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş