ünlü şair bülent gürel acaba gerçekten süpermi yoksa şişirilmiş birimi

Konu, 'Edebiyat' kısmında sare tarafından paylaşıldı.

1. s

sare Yeni Üye

:ü: arkadaşlar ünlü şair bülent gürelin sizce gerçekten kaliteli bir şaiir ve yazarmı yoksa bir takım medya tarafından şişirilmiş içi boş bir edebiyatcımı. ben şahsen bişeyi anlamıyorum antoloji.com da hayat hikayesini okudum etkileyici ama aklıma takılan şu ki yüzlerce şiiri olan ve bu denli popüler olan bir şaair neden medyaya ve sanal aleme sadece yedi sekiz şiirini vermiş. bence kendi aklından şiirlerini az az sürerek piyasaya kıymetli olmaya çalışıyo ama işede yarıyo bakın adam paraya para demiyo [​IMG] bu şiiri için arabeskciler kapısında yatıyomuş bakın bakalım sizce değermi kapısını aşındırmalarına

Benim Sende Gözüm Var

Dünyanın bin türlü kötü hali var

Kurban olam şu kaşını çatma yar

Bir kere dinlesen beni ne çıkar

Bil ki benim sende gözüm var

Ağu versen şerbet der içerde kanar

Taş atsan taç derim başımda yeri var

Sen benim olmasan can neye yarar

Sevdaya düşmeyen halden mi anlar

Hasretin kor olmuş bağrımı dağlar

Sen yürü ardından elbet gelen var

Tükenip ömrümde bitmeden bahar

Saçıma yağmadan erimeyen kar

Nasibim olmadan bir fani mezar

Bil ki benim sende gönlüm var

Bülent Gürel

2. M

Misafir Misafir

ben kendisi ile bir panelde tanişma firsati yakalamiştim. mütevazi bir insan

3. a

anemik Misafir

mütevazimi güldürmeyin adami ya adam kılın teki tam da bi ukala

dost mercan bunu beğendi.
  4. bilende bilmeyende konuşuyo. adam süpermi değilmi şöylemi böylemi bi birakin allah askina ya sırf medyadik şişirme bence bu adam. aşk şiirleri konusunda adam iyi gercekten iyi kabul ediyorum ama memleketin onca sorunu varken hic sosyal içerikli şiir yazmayan bir şair nekadar süper olabilirki. bence kendisini bi ölcüp tartıp biraz nazim biraz necip fazil okuyup ders almali

5. m

misstake Misafir

kim ki bu ya taniyamadim ben eski şairmi yeni şairmi

6. c

conguraliatione Misafir

hala bülent gürel kim diyen ve şiir sever olduğunu iddia eden tek hücreli yaratiklar var. antoloji.com un en yüksek popülarite seviyesine ulaşmiş aydinlarindan biri. fahiş kitap fiyatlarini protesto etmek için şiir kitaplarını e kitap şeklinde ücretsiz olarak piyasaya süren usta bir yürek cesur bir kalem üstadi. doğan grubunun köşe yazari ol teklifine millete ters köşe olan medyada yazmam diye kapak yapan cesur adam

7. e

eda adalı Misafir

conguraliatione lütven seviyeyi koruyalım. sen türkiyedeki tüm fizikcileri taniyormusun. yada tüm matematikcileri. adam nazik bir bicimde sormuş kimki bu yeni şairmi eski şairmi diye. ayrıca tanımak zorunda da değil. ben şahsen kendisini çok severim. tüm söyleşilerine katılmış şiir dinletileri için bilet bulamadığımda dahi bir yolunu bulup mekana girmiş biriyim ancak şairin kendi nezaketini dikkate aldiğinda onun adına acılmış bir forumda kalp kırmayalaım olurmu

8. yeni şiir yayinlamis heyecandan ölecem ama bulamiyom bi türlü kimsede yokmu yeni şiiri yaaaaa

9. d

dost elver Misafir

sayın zübeyde demirci lütfen forumda bana hakaret ettirme. şair mecburmu sosyal içerikli yazmaya. gir antoloji.com a kendin bak sosyal yazan pek cok şairimiz kendisini defalarca tebrik etmiştir. lütfen fanlarını kızdıracak hayranlarının öfkesini celp edecek küstaf söylemlerde bulup adına yorum özgürlüğü demeyelim

10. g

gülay yılmaz Misafir

sosyal içerikli de bir çok eseri var ancak memleket dahilinde oy kullananların yüzde 51 inin ileri demokrasi adı altında suc işleyen bir örgütü oyları ile iktidar ettiğini düşünürsek şair beladan uzak durmak namına en mantıklısını yapıyo bence

11. beladan korktugu için düsüncelerini saklayan kalem üstadımı olur beeeeeeeeeee

12. g

gülnur kaya Misafir

yuh diyorum ya konuyu nekadar alakasız bir platforma taşıdınız. adam gönül adamı duygu adamı şair ve yazar. adamdan niye politik beklentileriniz var anlamadımki. soru gayet acık süpermi değilmi
    ben cevap vercem
    evet süpeeeeeeeeeeeeeeeeer

13. d

defne taşcı Misafir

yalnız adam akla zarar yakışıklı. gördüğümde resmen eridim eridim. bi gözler var allahım o ne ya

14. Şaban

Şaban Yeni Üye

kim ki bu ya taniyamadim ben eski şairmi yeni şairmi

15. M

Misafir Misafir

gerçekten bu adam bi harikaaaaaaaaaaaa;)

16. n

ne şairi ya Misafir

tek kelimeyle şişirilmiştir hatta şişire şişire pörtlemiş, patlamıştır...
    yağdı yağmur çaktı şimşektir.. gerisini sen getir... :)
    her şiir yazanı şair diye nitelendirmek doğru değildir, ozaman bende şairim alın buda şiirim;

Akşam olup çöker karanlık göğe,
    Çıkar bir dingil 2 mısra yapar şöyle böyle,
    Daha sonra bitiremez millet öve öve...
    Ulan şimdi demek lazım size düve...

17. d

dost mercan Misafir

aCAYİP birisi kendisi yakından tanırım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Kasım 2014
  18. A

Alen markos Misafir

SEVMEDİĞİM birisi. Epey yakından tanımak zorunda kalan birisi olarak söylüyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Kasım 2015
  19. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Kendisi ile ilgili bir bilgim yok.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş