Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları Listesi

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. Nehir

Nehir Admin Yetkili Kişi

Umutsuz ev kadınları dizi oyuncuları kimler
    Umutsuz ev kadınları oyuncuları isimleri
    Umutsuz Ev Kadınları dizisinin oyuncu listesi
    Umutsuz Ev Kadınları Oyuncularının Resimleri

Dünyaca ünlü Desperate Housewives'in Türk versiyonu olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi 11 Eylül Pazar günü ekrana merhaba diyecek. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide Songül Öden, Binnur Yıldırımlar ve Ceyda Düvenci gibi başarılı oyuncuların yer alıyor.
    Dizinin tam kadrosu çok yakında forumdaş ayrıcalığı ile sizlerle olacak.
    'Gümüş' dizisiyle Ortadoğu'da da tanınan Öden, 'Umutsuz Ev Kadınları'nda Teri Hatcher'ın canlandırdığı Suzan Mayer rolünü canlandıracak. Karakterin Türkçe adı da Suzan olacak.

2. Murat

Murat Yönetici

Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları Belli Oldu!Umutsuz Ev Kadınları ne zamana başlıyor?Umutsuz Ev Kadınları oyuncu listesi Dünyaca ünlü Desperate Housewives’in Türk versiyonu olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi 11 Eylül Pazar günü ekrana merhaba diyecek.
    Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide Bennu Yıldırımlar, Songül Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder Umutsuz Ev Kadınlarını canlandıracak isimler olacak.

Başarlı oyuncuların yer aldığı dizinin reytingleri bakalım nasıl olacak.Ne kadar da olsa denenmiş dünyaca ünlü bir dizinin versiyonu ama yine bu dizinin tutacağı anlamına gelmiyor.

Umutsuz Ev Kadınları oyuncuları tanıtım amaçlı hep beraber mor kıyafetleriyle resim çektirdiler.Resim de bence çok görünüyorlar.

3. irem

irem Yeni Üye

Umutsuz ev kadınlarının başlayacağı günü iple çekiyorum :)

4. rodali

rodali Yeni Üye

fragmanlardan belli olan tutmayacak tespitini geçiyorum ve eva longoria'nın rolünü oynaması için neden bu kadar çirkin biri seçilmiş

5. Misafir

Misafir Misafir

bence de gabriel rolü için uygun olmayan bir oyuncu seçilmiş....yerine haticeye teklif gotürülmeliydi ...

6. Ruhsar

Ruhsar Yeni Üye

Umutsuz ev kadınlarını izledim çoğu zaman güldürdüler beni ama böyle yaşantılara sahip ne yazık ki bir çok kadın var

7. inci

inci Misafir

bence umutsuz ev kadınların da en iyi oyuncu elif. çünkü elif bu filmde bence hem çocuklara nasıl bakılacağını hemde kadınlara evlerinin ne kadar temiz olacağını öğretiyor...

Sayfayı Paylaş